Twoje Zegarki

W Patronite od 31.05.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 997

liczba Patronów: 1473

2 patronów
110 zł miesięcznie
1 700 zł łącznie

Urządzenie lokalu usługowego

40 000 zł

4%

osiągnięto

38 300 zł

brakuje

Bo miło też musi być...!

Sam lokal to oczywiście nie wszystko. Na miejscu muszą znaleźć się również meble i sprzęt, dzięki któremu to miejsce będzie mogło funkcjonować tak jak należy. Liczę, że prócz swojej funkcjonalnej strony będzie on miejscem przyjemnym dla oka, gdzie każdy kto w nim zawita będzie się czuł dobrze, komfortowo, a część poświęcona Showroomowi urządzona tak by nawiązywała do prezentowanych tam marek :)

Wynajem lokalu usługowego na rok

60 000 zł

2%

osiągnięto

58 300 zł

brakuje

Idealne miejsce niestety kosztuje...

Chciałbym stworzyć wyjątkowe miejsce na mapie zegarkowych punktów Polski. Celem jest stworzenie SHOWROOMU połączonego z PUNKTEM ODBIORU OSOBISTEGO. Każdy z klientów będzie mógł zobaczyć, przymierzyć, wymienić ze mną poglądy na temat zegarków z obecnej oferty, a także PROTOTYPÓW polskiej marki Balticus. Będzie to pierwszy krok, który mam nadzieję pozwoli finalnie stworzyć miejsce, w którym dostępne będą wszystkie, polskie liczące się marki zegarkowe.

Wiele osób niejednokrotnie pytało o możliwość odbierania zamówionych przez siebie zegarków w Warszawie. Wiadomo stolica Polski, największe miasto, a co za tym idzie największa ilość mieszkańców, dlatego podjąłem decyzję, że będzie to najlepsze miejsce na tak nietuzinkowe miejsce. Każdy z klientów będzie mógł odebrać tutaj swoje zamówienie, a także usiąść ze mną, napić się kawy i porozmawiać na temat zegarków. Dodatkowo na miejscu znajdą się branżowe katalogi oraz gazety oczywiście związane z zegarkami :)

Niestety stworzenie takiego punktu wiążę się z bardzo dużymi kosztami, na które nie mogę sobie pozwolić gdyż zwyczajnie nimi nie dysponuję. Jednak wierzę, że z Waszą pomocą uda się osiągnąć założony cel i na oficjalnym otwarciu wypijemy za to lampkę szampana :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni