Aga Yoga

W Patronite od 27.05.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
45 zł łącznie

Aga Yoga w lepszym świetle

300 zł

15%

osiągnięto

255 zł

brakuje

Moim marzeniem, związanym z tworzeniem treści filmowych na kanał You Tube, jest piękne światło. Duże okna w domu bardzo mi pomagają, jednak materiał filmowy wymaga niezależności od oświetlenia naturalnego. Aby przygotowywać dla Ciebie coraz lepsze technicznie filmy - potrzebuję lamp do oświetlania planu. To, jak wyglądam - jak Ty widzisz mnie i przestrzeń, do której Cię zapraszam - wpływa na odbiór. Tak po porostu jest :-) Aby było nam milej, potrzebuję Twojego wsparcia finansowego.

Wyjazd na Europejski Festiwal Kundalini Jogi we Francji lipiec/sierpień 2019

2 500 zł

1%

osiągnięto

2 455 zł

brakuje

Jestem nauczycielką jogi kundalini - to pewnie wiesz. Żyję jogowym stylem życia i codziennie robię wszystko, co mogę, aby dzielić się moją wiedzą z innymi. Aby się rozwijać, uczyć, czerpać energię od innych joginów, staram się brać udział w szkoleniach i festiwalach.

We Francji, na przełomie lipca i sierpnia odbywa się wielkie jogowe wydarzenie - Europejski Festiwal Kundalini Jogi. Przyjedzie ponad 2000 joginów z całego świata, ze wszystkich kontynentów.
8 wspaniałych, niesamowicie energetycznych i pełnych uśmiechu dni, to czas na wymianę doświadczeń, naukę (będą światowej klasy nauczyciele), wspólną praktykę i wewnętrzną przemianę. To czas na otwarcie się na siebie i wgląd. To czas na dietę oczyszczającą, której działanie wzmocni przepływ energii.

Bardzo chcę tam być, aby samej się uczyć. Chcę tam być, by zdobytą wiedzą móc dzielić się z moimi uczniami.

Pomożesz mi zebrać pieniądze na ten cel?

Wydanie pierwszej polskiej książki o jodze kundalini

10 000 zł

0%

osiągnięto

9 955 zł

brakuje

Powiem to głośno - piszę książkę o jodze kundalini. Będzie to pierwsza taka pozycja wydawnicza stworzona przez polskiego autora. Napisanie książki to tylko pierwszy etap - jeden z wielu etapów. Napisanie i wydanie książki to praca zespołowa. Ja piszę, a cały sztab ludzi pracuje nad tym, by tekst był dobry językowo, by ilustracje były niepowtarzalne, by okładka i skład zachęcały do czytania. Aby książka została zauważona, potrzebuje promocji, landingpage'a i dodania do sklepu. Wydana i kupiona książka sama nie dotrze do czytelników - potrzebna jest dystrybucja. A to wszystko składa się na dość znaczny budżet.

Dlaczego proszę o wsparcie? Bo jestem przekonana, że takiej książki - z tak bogatą treścią i tak osobiście napisanej - nie ma jeszcze na rynku. I chcę dotrzeć z nią do jak największej liczby ludzi, aby szerzyć wiedzę o energii i pracy z czakrami.

Każda kwota, nawet najmniejsza, przybliża mnie do celu. Ty możesz mieć w tym swój udział - pomożesz mi?
Zostań Patronem