Strefa Patrona:

6

patronów

70 zł

miesięcznie

160 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
384
miesięczne wsparcie
302
liczba patronów

  Prezydent Widzialnego Internetu. Prowadzę blog feministyczno-popkulturowo-nolifestylowy.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
70 %
100%
osiągnięto 70%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 30 zł
Zaczynam recenzować komiksy
No dobrze, nie czarujmy się - i tak mam zamiar zacząć recenzować komiksy. Jeśli jednak osiągnę ten cel, będę je recenzować bardziej. I więcej. Notki też zaczną pojawiać się częściej.
0%
23 %
100%
osiągnięto 23%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 230 zł
Cały jeden dzień blogaskowania
To mniej więcej kwota, przy której będę mogła pracować w miesiącu dzień mniej, a więc - będę mogła poświęcić dodatkowe siedem godzin na blogaskowanie. Notki pojawiają się tak często, że niemalże wychodzę na normalną blogerkę, a nie osobę wrzucającą "kątęt" jedynie z okazji Chińskiego Nowego Roku.
0%
14 %
100%
osiągnięto 14%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 430 zł
Staję się profesjonalną blogerką popkulturową
Co kilka dni pojawiają się notki odnośnie różnych filmów, seriali, komiksów i książek. Jednocześnie Calling Bullshit pojawia się co tydzień (a nie średnio raz w miesiącu). Notki nolifestylowe są bardziej rozbudowane i wrzucam w nich zdjęcia nowego srajfona zakupionego za pieniądze patronów.
0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 930 zł
Nie czarujmy się...
...nigdy nie uda mi się tego osiągnąć.

O Autorze

Prezydentem Internetu, Poszukiwaczką Krańca, Panią Memów, Postrachem Śmieszków, Matką Tych Obrazków Ze Śmiesznymi Kotami, Których Nie Powinieneś Przeglądać W Pracy, Ale I Tak To Robisz, Mimo Że Szef Doskonale O Tym Wie I Nie Dostaniesz Przez To Premii W Tym Kwartale. 

A tak na serio - mam 25 lat i sobie prowadzę blogaska. Blogasek nie jest specjalnie popularny, ani nawet najlepszy w swojej kategorii, jest za to mój i niektórzy Ludzie z Internetów lubią go czytać. Na tymże blogasku publikowałam najpierw recenzje kiepskich książek oraz komiksów, później serię Calling Bullshit, w ramach której wyśmiewałam różne dziwne i kuriozalne treści znalezione w sieci (zwykle zahaczające o tematykę związków damsko-męskich). Teraz blogasek ewoluuję bardziej w stronę treści popkulturowych oraz tzw. nolifestylu, czyli opowieści o życiu osoby, która jest za mało cool, aby mieć lifestyle. 

Od 4 lat mam zdiagnozowaną depresję, próbuję także poradzić sobie z demonami przeszłości. Lubię statki kosmiczne robiące piu-piu, jestem zadeklarowanym fangirlem i uważam, że każdy chociaż raz w życiu powinien napisać fanfika z szesnastoletnią Mary Sue będącą w czworokącie miłosnym z postaciami z Gwiezdnych Wojen. 

Jestem poważną blogerką. Moja działalność jest poważna.

Formalnie rzecz biorąc, to jest Internet. Ludzie dają bajeczne sumy typowi twierdzącemu, że witamina C wyleczy Cię z raka, albo lasce radzącej łykanie perhydrolu na wszelkie dolegliwości. Zadałam więc sobie pytanie: w czym mój blogasek jest gorszy?

Nie gwarantuje wyleczenia żadnego nowotworu, chcę tylko dostarczać ludziom rozrywki, sprostowywać szkodliwe bzdury oraz zajmować się filmami oraz serialami. Jeśli dostanę za to chociaż piątaka na feministyczne sojlatte z piankami, poczuję się usatysfakcjonowana. Dodatkowe pieniądze pozwolą mi trochę więcej zajmować się internetem oraz trochę więcej korzystać z dóbr kultury, a więc oglądać więcej seriali do recenzji, kupować komiksy, które mogłabym omówić i spędzić kilka godzin w tygodniu więcej na pisaniu na bloga, zamiast na pisaniu do pracy. 

Może nawet bym wreszcie dokończyła tego fanfika o szesnastoletniej Mary Sue, kto wie :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 2
Dajesz mi o pięć złotych więcej, niż się spodziewałam. W wieku 18 lat za te pięć złotych musiałam stać godzinę w upale z ulotkami, nie jest więc tak, że nie doceniam. Wypiję feministyczne sojlatte ku Twojej czci, a ty dostaniesz ode mnie maila z pięknymi podziękowaniami oraz pocztówkę raz na cztery miesiące, na której narysuje krzywy obrazek, albowiem nie umiem rysować.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 4
15zł to mniej-więcej godzina pracy za najniższą krajową. Robi się więc grubo. Krzywy obrazek na pocztówce będzie więc bardziej rozbudowany, będziesz mogła też zasugerować, co mam narysować i będę musiała to zrobić, nawet jeśli byłby to Harry Potter całujący się ze Snapem. Będziesz także mogła raz na pół roku zasugerować Głupią Rzecz z Internetu, którą będę musiała rozlegle skomentować na fanpejdżu Prezydenta Internetu.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Oficjalnie sponsorujesz mojego Netfliksa. No, prawie. W ramach nagrody dostajesz wszystko z poprzednich progów oraz raz na pół roku wyślę ci tragicznie kiepską książkę lub komiks, którą z chęcią byś przeczytała, gdybyś nie musiała na takie dzieło wywalać kasy. Alternatywnie, mogę wysłać dobrą książkę lub komiks, które polecam, jeśli w przeciwieństwie do mnie nie jesteś masochistką i nie lubisz kiepskich tworów popkultury.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Gówno staje się realne. Dostajesz wszystko z poprzednich progów, plus masz możliwość raz na pół roku wybrać dowolne dzieło popkultury, które będę musiała omówić na blogasku. Z zastrzeżeniem, że powinno być ono w miarę zwięzłe (tj. wszystkie sezony na raz Power Rangers odpadają) oraz dostępne legalnie za kwotę mniejszą niż 50zł.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Czuję się prawie jak Bogini Imperatorka. Stać mnie na najdroższy pakiet na Netfliksie, Spotifaja oraz starcza mi jeszcze na jeden komiks (w miękkiej oprawie). Dostajesz wszystko z progów 1-3, plus raz na pół roku zrobię dla Ciebie specjalnie Calling Bullshit, gdzie skomentuję każdą głupotę, jaką zechcesz (o ile będzie pasowała do stylu blogaska). Możliwa zamiana na recenzję/artykuł wybranego zagadnienia popkulturalnego.
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Powiedzmy sobie szczerze, nikt tego nie kliknie, mogę w tym progu więc napisać nawet, że zafunduję pozłacany jacht Christiana Greya. Jeśli jednak jakimś cudem tak się zdarzy, patronka dostanie wszyściutko z niższych progów plus spotkanie w kawiarni ze mną, na którym postawię feministyczne sojlatte z piankami.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni