Zapraszamy na dodatkowy odcinek POP Science o zagrożeniach w biotechnologii i w... aplikacjach randkowych? Oto POP Science Extra dla patronów!
W dzisiejszym dodatkowym POP Science, przyjrzymy się planecie, która miała krążyć bliżej Słońca niż Merkury. Niestety kolejne teorie potwierdziły zgoła inny stan rzeczy. Zapraszamy na POP Science Extra!
Zapraszamy na dodatkowy odcinek POP Science o wróżbach i astrologii.
Jakie mogłyby być najdziwniejsze sztuczne obiekty w kosmosie? O tym w odcinku dodatkowym POP Science Extra!
Zapraszamy na odcinek dodatkowy POP Science, gdzie zostanie (a może nie) roztrzygnięty spór o najlepszą markę science fiction. Star Wars czy Star Trek? Oto POP Science Extra!
Zapraszamy na kolejny dodatkowy odcinek POP Science!
W dodatkowym odcinku porozmawiamy o jednej z największych katastrof naturalnych spowodowanych przez człowieka. Platforma wiertnicza Deepwater Horizon. Zapraszamy na POP Science Extra!
W dodatkowym odcinku POP Science porozmawiamy o antymaterii. O tym dlaczego jest jej mniej we wszechświecie... albo tak nam się wydaje? Zapraszamy na POP Science Extra!
W dodatkowym odcinku POP Science porozmawiamy wspólnie z Marcinem Sergiuszem Przybyłkiem o człowieku, który walczył z ołowiem w benzynie - Clair Patterson. Zapraszamy!
W dodatkowym odcinku POP Science Extra porozmawiamy o sposobach na wykorzystaniu wody w celach uzyskania energii.
W dodatkowym odcinku POP Science, porozmawiamy o różnych skandalach i mało znanych wydarzeniach związanych z życiem Jana Heweliusza.
W dodatkowym odcinku POP Science, zajmiemy się kwestią tajemniczej teleportacji podczas eksperymentu Filadelfia. Czym tak właściwie był ten eksperyment i czy zdarzenia, które rzekomo tam zaszły, były możliwe? Zapraszamy na POP Science Extra!
Wesprzyj działalność Autora Astrofaza już teraz!
Inna Historia Polski - opowieść o naszej bliższej i odleglejszej przeszłości, bez emocji i agitacji.
Radio Naukowe to podcast tworzony przez dziennikarkę Karolinę Głowacką. Tu na pierwszym planie są naukowczynie i naukowcy. Opowiadają - fenomenalnie! - o swoich dziedzinach wiedzy, aktualnych badaniach i wyzwaniach na przyszłość. Rozmawiamy nie tylko o tym CO wiemy, ale też SKĄD to wiemy.