Avatar użytkownika

Bartek Sawicki - Astrologia Ewolucyjna

8
patronów
460 
miesięcznie
18 870 
łącznie
8
patronów
460 zł 18 870 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuje Ci za tą skromną darowiznę. Pieniądze podarowane mi prez Ciebie zostaną przeznaczone na rozwój mojego kanału YouTube a także utrzymanie obydwu stron na których regularnie umieszczam nowe artykuły i materiały edukacyjne. Wspierając mnie w ten sposób wspierasz również rozwój astrologii w Polsce wywołując pozytywną zmianę w polskiej mentalności.
10 zł miesięcznie
Dziekuje Ci za to że wspierasz to co robię i w jakiś sposób pomaga Ci to ulepszyć jakość swojego życia. Dzięki Twojej skromnej darowniznie jestem w stanie kupić sobie kawę, która często wspomaga mnie podczas tworzenia nowych materiałów i pracy z klientami. W zamian za Twoją hojność zostaniesz umieszony na liście patronów na mojej witrynie internetowej!
20 zł miesięcznie
Dziekuje Ci za to że wspierasz to co robię i w jakiś sposób pomaga Ci to ulepszyć jakość swojego życia. Dzięki Twojej skromnej darowniznie jestem w stanie odłożyć na lepszy sprzęt komputerowy, który poprawi jakość tworzonych przeze mnie materiałów, a także częstotliwość pojawiania się nowych filmów.
50 zł miesięcznie
Dziękuje Ci za tak hojne wsparcie! Za tą darowiznę dostaniesz benefity wszystkich poprzednich opcji wraz z dostęp do grupy niepubilcznej dla entuzjastów astrologii , w której to zawarte będą relacje na żywo. Podczas relacji na żywo masz możliwość zadawania mi pytań i czynnego uczestniczenia w dyskusji,
100 zł miesięcznie
Dziękuje Ci za tak hojne wspracie! Wspierając mnie w taki sposób, będziesz mieć możliwość pracowania ze mną indywidualnie. Raz w miesiącu spotkamy się na 30 minutową sesję, aby omówić jak będą wpływać na Ciebie obecne tranzyty astrologiczne.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Bartek Sawicki - Astrologia Ewolucyjna w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem Astrologiem i zajmuje się astrologią jako narzędziem do rozwoju personalnego i duchowego. Szkoła astrologii jaką się posługuje to Astrologia Ewolucyjna (Evolutionary Astrology), która skupiona jest na rozwoju duchowym. Posiadam kanał YouTube na którym uczę astrologii.

Hej!

Nazywam się Bartek i jestem Astrologiem Ewolucyjnym.

Pracuję z ludźmi, którzy szukają zrozumienia samych siebie, a także nowej ścieżki rozwoju osobowego i duchowego.

Astrologia jest narzędziem, dzięki któremu możemy śledzić nasz rozwój, a także zrozumieć, dlaczego mamy dane cechy osobowości, a co ważniejsze czemu służą nasze cechy charakteru.

Astrologia, którą się zajmuję jest daleka od horoskopów które możesz znaleźć w gazecie bądź na popularnych portalach internetowych. Zajmuje się interpretacją horoskopu za pomocą dokładnego czasu i miejsca urodzenia, które dla każdego jest jedyne i niepowtarzalne.

Jeżeli nigdy wcześniej nie widziałeś jak wygląda prawdziwy horoskop i czym posługuje się prawdziwy astrolog  w swojej interpretacji, poniżej możesz znaleźć obrazek który nazywa się "kosmogramem", czyli zapiskiem położenia planet w danym momencie i czasie.

Kosmogram, czyli powszechny "horoskop".

Astrologia to moja pasja, która przerodziła się w pomoc ludziom. Jest to dobre narzędzie służące do tego, aby pracować z problemami natury ludzkiej, ale przede wszystkim, aby bardziej zrozumieć swoje własne życie.

Moim mottem i życiową misją jest to, aby nauczać Astrologii w przystępny i zrozumiały sposób, gdyż znając swój horoskop, możemy wzbogacić swoje życie o nieocenioną wiedzę i akceptację.

"Bądź swoim własnym astrologiem!"

Astrologia i znaczenie planet obrazuje rzeczywistość w danym czasie, co pozwala na obiektywne spojrzenie na swoje życie, a tym samym przygotowanie się na to, co przygotowało dla nas życie i Wszechświat.

Swoje życie staram się prowadzić w sposób świadomy i duchowy, dając tym samym przykład innym, którzy szukają drogi rozwoju na każdej płaszczyźnie.

Jako astrolog pracuje indywidualnie z ludźmi, którzy szukają zrozumienia i nowych sposobów rozwoju osobowego.

Jestem autorem polskiego portalu "Astrologia Ewolucyjna" a także portalu anglojęzycznego "Holistic Expansion".

http://www.astrologiaewolucyjna.com

www.holisticexpansion.com

Poniżej możesz znaleźć próbkę tego czym się zajmuję na kanale YouTube: 

 

Jak możesz zobaczyć swój własny horoskop urodzeniowy?

W filmie poniżej umieściłem informacje krok po kroku na temat tego, jak obliczyć swój własny kosmogram, czyli Twój niepowtarzalny horoskop urodzenia!

 

Poprzez moją twórczość i pracę staram się zmienić powszechnie panujący w Polsce pogląd na Astrologię jako coś magicznego, coś, po co idzie się do cyganki wróżącej z kryształowej kuli...

Prawdziwa astrologia to powiązanie mitologii, psychologii i astronomii. Nie ma w tym nic magicznego, a tak naprawdę Astrologia jest o wiele bliższa duchowości, psychologii i nauce niż magicznym kartom, wyroczniom i przewidywaniu przyszłości.

Stawianie kart, wróżenie czy magiczne miłosne rytuały i tego typu podobne pozostawmy osobom lubiącym popuścić wodze fantazji...

Pracując z astrologią, zajmuje się problemami życiowymi i znalezieniem przyziemnych i realistycznych sposobów ich rozwiązania. To jak praca z psychologiem, jednakże na o wiele głębszej płaszczyźnie.

Szkoła astrologii jaką ukończyłem, oparta jest na astrologii wschodniej i zachodniej, która czerpie i korzysta z elementów opartych na rozwoju i wzmocnieniu swojego własnego charakteru.

Pewnie zastanawiasz się, jak rozszyfrować swój własny horoskop?

W linku poniżej możesz znaleźć informacje na temat tego w jaki sposób rozszyfrować poszczególne elementy kosmogramu.

Sukcesywnie umieszczam tam materiały edukacyjne i informacyjne, które związane są z podstawami nauki astrologii, ale umieszczam również elementy zaawansowane.

NAUKA ASTROLOGII

> > > https://www.astrologiaewolucyjna.com/naukaastrologii < < <

Dziękuje za zainteresowanie i zapraszam Cię do wspólnej podróży w świat Astrologii !


 

 

Cele Autora

Pełen etat - zawód - Astrolog
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 540 zł brakuje
15%
Ponieważ bycie astrologiem nie wiąże się z comiesięczną regularną wypłatą, dzięki Twojemu wsparciu będe w stanie produkować więcej materiałów, nie martwiąc się o pieniądze na przeżycie. Często szara rzeczywistość wygrywa i czas, który wolałbym spędzić na nauczanie i dzielenie się z Wami astrologią, muszę poświęcić na wykonywanie innych mniej pasjonujących prac.

Jeżeli moja praca i to czym dzielę się z Tobą ma dla Ciebie jakąś wartość, wspomóż mnie, tym samym spełniając moje marzenia bycia pełnoetatowym Astrologiem! :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Bartek Sawicki - Astrologia Ewolucyjna już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aleksandra  Lasek
Aleksandra Lasek
20 zł
Janina Chaszczewska
Janina Chaszczewska
50 zł
Dana Blazejczyk
Dana Blazejczyk
100 zł
Żaneta Ziółkowska
Żaneta Ziółkowska
20 zł
Grazyna Nasińska
Grazyna Nasińska
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.