Beniamin Sobaniec

W Patronite od 03.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 miesięcznie
1 965 łącznie
Muzyka to nie tylko rozrywka, która ma służyć zaspokojeniu potrzeb emocjonalnych ale również doskonałe narzędzie jednoczenia i przekazywania wartości. Chciałbym dołączyć w do grona Artystów, którzy ze swoim przekazem trafiają do szerszej publiczności. Z Twoją pomocą jest to możliwe.

O Autorze

Beniamin Sobaniec - wokalista, kompozytor, autor tekstów.
Z muzyką związany od 2010 roku.
Kiedyś frontman i założyciel zespołu Roots Rockets grającego muzykę reggae.
Dzisiaj wokalista w pełni wykorzystujący swoje możliwości wokalne.
 

Nie zamykam się na żaden gatunek, jednak pełne spektrum swoich możliwości wokalnych oraz emocjonalnych mogę pokazać w muzyce blues-rockowej i R&B.
 

Szerszej publiczności znany jest z udziału w 9. edycji programu Must Be The Music, w którym ze swoim ówczesnym zespołem Roots Rockets dotarł do finału, a jego wokal i sceniczna charyzma zostały docenione przez jurorów.

Elżbieta Zapendowska: „Najlepszy wokal dziewiątej edycji"

Piotr Rogucki: "Rzetelna szkoła klasycznego rocka w nowoczesnym wydaniu i przede wszystkim charyzmatyczny wokalista."

Olga "Kora" Jackowska: „Frontman charyzmatyczny, naprawdę fantastyczny! I się Riedela słyszy, słyszy się Maleńczuka, ale jednak jesteś to Ty – dobre wzorce."

Adam Sztaba: „Elektryzujesz, przyciągasz, przykuwasz uwagę, patrzy się na ciebie, to jest coś co każdy frontman powinien mieć, o czym marzy się żeby każdy frontman miał (…), jesteś zjawiskowy, super!”

 

Laureat wielu konkursów, między innymi:

- Finalista 9. edycji Must Be The Music
- Finalista Jarocińskich Rytmów Młodych „W sieci” 2020
- Laureat nagrody głównej 1. edycji festiwalu Hej Fest!
- I miejsce w konkursie Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka
- I miejsce Festiwalu Nowe Spojrzenie w Bydgoszczy
- I miejsce w 2. edycji Festiwalu Treffowisko w Nowym Sączu

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem