Beniamin Sobaniec

W Patronite od 03.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
1 965 łącznie
Z muzyką jestem związany od 2010 roku. Byłem frontmanem i założycielem zespołu Roots Rockets. Zdecydowałem się zmienić kierunek i pójść drogą solową, ponieważ nie chcę się zamykać na żaden gatunek muzyczny, a sądzę, że mam Wam jeszcze wiele do zaprezentowania.

O Autorze

BENIAMIN SOBANIEC

WOKALISTA | AUTOR TEKSTÓW | KOMPOZYTOR

 

Szerszej publiczności znany jest z udziału w 9. edycji programu Must Be The Music, w którym ze swoim ówczesnym zespołem Roots Rockets dotarł do finału, a jego wokal i sceniczna charyzma zostały docenione przez jurorów.

Elżbieta Zapendowska: „Najlepszy wokal dziewiątej edycji"

Piotr Rogucki: "Rzetelna szkoła klasycznego rocka w nowoczesnym wydaniu i przede wszystkim charyzmatyczny wokalista."

Olga "Kora" Jackowska: „Frontman charyzmatyczny, naprawdę fantastyczny! I się Riedela słyszy, słyszy się Maleńczuka, ale jednak jesteś to Ty – dobre wzorce."

Adam Sztaba: „Elektryzujesz, przyciągasz, przykuwasz uwagę, patrzy się na ciebie, to jest coś co każdy frontman powinien mieć, o czym marzy się żeby każdy frontman miał (…), jesteś zjawiskowy, super!”

Ponadto jest laureatem wielu konkursów, między innymi:


- Finalista Jarocińskich Rytmów Młodych „W sieci” 2020
- Laureat nagrody głównej 1. edycji festiwalu Hej Fest!
- I miejsce w konkursie Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka
- I miejsce Festiwalu Nowe Spojrzenie w Bydgoszczy
- I miejsce w 2. edycji Festiwalu Treffowisko w Nowym Sączu


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem