Avatar użytkownika

Chrześcijańskie Granie

0
patronów
0 
miesięcznie
1 130 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 130 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy, że Jesteś!
20 zł miesięcznie
Dziękujemy, że Jesteś z nami! Cieszymy się, że grasz z nami Chrześcijańskie Granie. Mamy dla Ciebie przygotowany bilet na jeden koncert, który w najbliższym czasie zrealizujemy.

Co zyskujesz?


* Dostajesz informacje o wydarzeniach Chrześcijańskiego Grania
* Zostajesz zaproszony do zamkniętej grupy Chrześcijańskiego Grania
* Poinformujemy Ciebie o Mszy Świętej w intencji ofiarodawców Chrześcijańskiego Grania
50 zł miesięcznie
Dziękujemy, że Jesteś z nami! Cieszymy się, że grasz z nami Chrześcijańskie Granie. Mamy dla Ciebie przygotowane 2 bilety na jeden koncert, który w najbliższym czasie zrealizujemy.... Ale to nie wszystko! Dostaniesz możliwość udziału w 1 wydarzeniu organizowanym przez naszych partnerów!

Co zyskujesz?

* 2 bilety na koncert organizowany przez Chrześcijańskie Granie. (RAZ W ROKU)
* Możliwość udziału w 1 wydarzeniu organizowanym przez naszych partnerów.

oraz

* Dostajesz informacje o wydarzeniach Chrześcijańskiego Grania
* Zostajesz zaproszony do zamkniętej grupy Chrześcijańskiego Grania
* Poinformujemy Ciebie o Mszy Świętej w intencji ofiarodawców Chrześcijańskiego Grania

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Chrześcijańskie Granie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Celem są DEBIUTY! Jednoczymy młodą scenę muzyki z dobrym przekazem! Gramy z mocą niosąc młodym nadzieję! Razem możemy dotrzeć z Chrześcijańskim Graniem na krańce świata! Jeśli chcesz zmieniać świat - zrób to z nami!

 

Budujemy jedną z największych inicjatyw popularyzujących młodą scenę muzyki chrześcijańską w Polsce. 

Tutaj możesz do nas dołączyć.

 

Kim jesteśmy i dlaczego robimy to co robimy?

Tworzymy jeden z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej dla młodej sceny. Na Festiwalu Chrześcijańskie Granie zaprezentowało się kilkadziesiąt fantastycznych wykonawców z całej Polski. Współpracujemy z mediami (m.in. Radio Warszawa, TVP3, TVP1, Gość Niedzielny, Muzyczne Dary, Lista z Mocą). Tworzymy serwis o muzyce www.chrzescijanskiegranie.pl, w którym informujemy o tym co najważniejsze na scenie muzyki chrześcijańskiej. Działamy m.in. z festiwalami, wydawcami, stowarzyszeniami, fundacjami i organizatorami koncertów w całym kraju...Wydaliśmy 2 składanki i płytę zespołu Muode Koty. Robimy to... bo widzimy jak dobry przekaz może zmieniać życie! Ale chcemy robić więcej i bardziej...

Co chcemy robić?

Chcemy budować wokół Chrześcijańskiego Grania społeczność ludzi nieobojętnych. Festiwal Chrześcijańskie Granie już 23 kwietnia będzie to już 12 odsłona tej nieziemskiej incjatywy. Impreza to koszt 20.000 tysięcy złotych. Akustycy, światła, promocja i transmisja, to rzeczy bez których nie stworzymy wydarzenia. A festiwal to nie tylko muzyka a spotkanie. Będzie to może pierwsza okazja, by się zobaczyć w "naszym" gronie!

Zapraszamy już dzisiaj to tworzenia naszej grupy, która raz w miesiącu będzie widywała się na Mszy za środowisko Chrześcijańskiego Grania. Poza festiwalem chcemy włączać się w szereg inicjatyw promujących scenę muzyki chrześcijańskiej. Dzięki środkom na Patronite możemy zdziałać więcej. 

Więcej? 

Więcej koncertów i festiwali w Warszawie oraz w całej Polsce. Większość chcemy, żeby była transmitowana ONLINE!

 

Nad czym teraz pracujemy?

  • Chcemy, by warszawskie DOBRE MIEJSCE zapełniło się fanami dobrej muzyki, a dzięki transmisji online były nas tysiące. Festiwal Chrześcijańskie Granie po covidzie może powrócić na Dewajtis 3. Modlitwa, wspólnota i dobra muzyka, czego chcieć więcej... Spotkajmy się 23 kwietnia na Chrześcijańskim Graniu!
  • Chcemy spotykać się co miesiąc w coraz większym gronie.. i planować kolejne wydarzenia!
  • Chcemy stworzyć szkolenia dla menagerów muzyki chrześcijańskiej.

Cele Autora

12. Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023
  • 3 333 zł
  • 3 203 zł brakuje
3%
Potrzebujemy 12000 zł., żeby zrobić piękny festiwal już 23 KWIETNIA 2023 roku w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach! Podczas najbliższej edycji zagra dla Was 7 wspaniałych wykonawców! Jest to przyszłość muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Artyści, którzy wystąpią nagrywają nowe płyty, grają koncerty, można posłuchać już ich na listach przebojów i w radiu! Pomimo, że zaczynają!

Festiwal w tym roku, to nie tylko muzyka na żywo... Od 20 do 23 kwietnia spotkacie nas na Targach Wydawców Katolickich w Warszawie. W trakcie odbędą się 2 panele o muzyce chrześcijańskiej... Na które jako gospodarze zapraszamy!

Wiemy, że razem możemy więcej. Przekonaliśmy się ostatnio 23 X 2022 podczas 11. edycji festiwalu, że scena muzyki chrześcijańskiej żyje młodym duchem. Bez ludzi młodych nie ma przyszłości. A bez Was nie ma festiwalu. Wydarzenie powstaję dzięki temu co otrzymamy z PATRONITE, z drobnych wpłat oraz zakupionych biletów. Jeśli chcesz być częścią jednej z najważniejszych inicjatyw promujących młodą scenę muzyki chrześcijańskiej, to nie zwlekaj !!!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Chrześcijańskie Granie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
50 zł
Agnieszka Metzgier
Agnieszka Metzgier
20 zł
Krzysztof Konopacki
Krzysztof Konopacki
50 zł
Magdalena Konopacka
Magdalena Konopacka
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.