Chrześcijańskie Granie

W Patronite od 15.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3606

Liczba Patronów: 3607

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
5 miesięcznie
1 120 łącznie
Celem są DEBIUTY! Jednoczymy młodą scenę muzyki z dobrym przekazem! Gramy z mocą niosąc młodym nadzieję! Razem możemy dotrzeć z Chrześcijańskim Graniem na krańce świata! Jeśli chcesz zmieniać świat - zrób to z nami!

O Autorze

 

Budujemy jedną z największych inicjatyw popularyzujących młodą scenę muzyki chrześcijańską w Polsce. 

Tutaj możesz do nas dołączyć.

 

Kim jesteśmy i dlaczego robimy to co robimy?

Tworzymy jeden z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej dla młodej sceny. Na Festiwalu Chrześcijańskie Granie zaprezentowało się kilkadziesiąt fantastycznych wykonawców z całej Polski. Współpracujemy z mediami (m.in. Radio Warszawa, TVP3, TVP1, Gość Niedzielny, Muzyczne Dary, Lista z Mocą). Tworzymy serwis o muzyce www.chrzescijanskiegranie.pl, w którym informujemy o tym co najważniejsze na scenie muzyki chrześcijańskiej. Działamy m.in. z festiwalami, wydawcami, stowarzyszeniami, fundacjami i organizatorami koncertów w całym kraju...Wydaliśmy 2 składanki i płytę zespołu Muode Koty. Robimy to... bo widzimy jak dobry przekaz może zmieniać życie! Ale chcemy robić więcej i bardziej...

Co chcemy robić?

Chcemy budować wokół Chrześcijańskiego Grania społeczność ludzi nieobojętnych. Festiwal Chrześcijańskie Granie już 23 kwietnia będzie to już 12 odsłona tej nieziemskiej incjatywy. Impreza to koszt 20.000 tysięcy złotych. Akustycy, światła, promocja i transmisja, to rzeczy bez których nie stworzymy wydarzenia. A festiwal to nie tylko muzyka a spotkanie. Będzie to może pierwsza okazja, by się zobaczyć w "naszym" gronie!

Zapraszamy już dzisiaj to tworzenia naszej grupy, która raz w miesiącu będzie widywała się na Mszy za środowisko Chrześcijańskiego Grania. Poza festiwalem chcemy włączać się w szereg inicjatyw promujących scenę muzyki chrześcijańskiej. Dzięki środkom na Patronite możemy zdziałać więcej. 

Więcej? 

Więcej koncertów i festiwali w Warszawie oraz w całej Polsce. Większość chcemy, żeby była transmitowana ONLINE!

 

Nad czym teraz pracujemy?

  • Chcemy, by warszawskie DOBRE MIEJSCE zapełniło się fanami dobrej muzyki, a dzięki transmisji online były nas tysiące. Festiwal Chrześcijańskie Granie po covidzie może powrócić na Dewajtis 3. Modlitwa, wspólnota i dobra muzyka, czego chcieć więcej... Spotkajmy się 23 kwietnia na Chrześcijańskim Graniu!
  • Chcemy spotykać się co miesiąc w coraz większym gronie.. i planować kolejne wydarzenia!
  • Chcemy stworzyć szkolenia dla menagerów muzyki chrześcijańskiej.

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Agnieszka Metzgier
Agnieszka Metzgier
Próg: 20 zł
Krzysztof Konopacki
Krzysztof Konopacki
Próg: 50 zł
Magdalena Konopacka
Magdalena Konopacka
Próg: 50 zł