Chrześcijańskie Granie

W Patronite od 15.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1426

Liczba Patronów: 1516

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
175 miesięcznie
380 łącznie
Celem są DEBIUTY! Jednoczymy młodą scenę muzyki z dobrym przekazem! Gramy z mocą niosąc młodym nadzieję! Razem możemy dotrzeć z Chrześcijańskim Graniem na krańce świata! Jeśli chcesz zmieniać świat - zrób to z nami!

O Autorze

 

Budujemy jedną z największych inicjatyw popularyzujących młodą scenę muzyki chrześcijańską w Polsce. 

Tutaj możesz do nas dołączyć.

 

Kim jesteśmy i dlaczego robimy to co robimy?

Tworzymy jeden z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej dla młodej sceny. Na Festiwalu Chrześcijańskie Granie zaprezentowało się kilkadziesiąt fantastycznych wykonawców z całej Polski. Współpracujemy z mediami (m.in. Radio Warszawa, TVP3, TVP1, Gość Niedzielny, Muzyczne Dary, Lista z Mocą). Tworzymy serwis o muzyce www.chrzescijanskiegranie.pl, w którym informujemy o tym co najważniejsze na scenie muzyki chrześcijańskiej. Działamy m.in. z festiwalami, wydawcami, stowarzyszeniami, fundacjami i organizatorami koncertów w całym kraju...Wydaliśmy 2 składanki i płytę zespołu Muode Koty. Robimy to... bo widzimy jak dobry przekaz może zmieniać życie! Ale chcemy robić więcej i bardziej...

Co chcemy robić?

Chcemy budować wokół Chrześcijańskiego Grania społeczność ludzi nieobojętnych. Festiwal Chrześcijańskie Granie już 23 października będzie początkiem naszej inicjatywy. Impreza to koszt kilkunastu tysięcy złotych. Akustycy, światła, promocja i transmisja, to rzeczy bez których nie stworzymy wydarzenia. A festiwal to nie tylko muzyka a spotkanie. Będzie to może pierwsza okazja, by się zobaczyć w "naszym" gronie!

Zapraszamy już dzisiaj to tworzenia naszej grupy, która raz w miesiącu będzie widywała się na Mszy za środowisko Chrześcijańskiego Grania. Poza festiwalem chcemy włączać się w szereg inicjatyw promujących scenę muzyki chrześcijańskiej. Dzięki środkom na Patronite możemy zdziałać więcej. 

Więcej? 

Więcej koncertów i festiwali w Warszawie oraz w całej Polsce. Większość chcemy, żeby była transmitowana ONLINE!

 

Nad czym teraz pracujemy?

  • Chcemy, by warszawskie DOBRE MIEJSCE zapełniło się fanami dobrej muzyki, a dzięki transmisji online były nas tysiące. Festiwal Chrześcijańskie Granie po covidzie może powrócić na Dewajtis 3. Modlitwa, wspólnota i dobra muzyka, czego chcieć więcej... Spotkajmy się 23 października na Chrześcijańskim Graniu!
  • Chcemy spotykać się co miesiąc w coraz większym gronie.. i planować kolejne wydarzenia!
  • Chcemy stworzyć szkolenia dla menagerów muzyki chrześcijańskiej.

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Agnieszka Metzgier
Agnieszka Metzgier
Próg: 20 zł
Krzysztof Konopacki
Krzysztof Konopacki
Próg: 50 zł
Magdalena Konopacka
Magdalena Konopacka
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł