Cztery Okrążenia z Życia

W Patronite od 06.04.2018

Realizacja projektu "Cztery Okrążenia z Życia"

8 000 zł

33%

osiągnięto

5 330 zł

brakuje

Naszym głównym celem jest zrealizowanie naszego marzenia - projektu fotograficzno-dziennikarskiego z byłymi żużlowcami, który finalnie ma się ukazać w formie książki. Aby tego dokonać musimy osobiście spotkać się, odbyć rozmowę i zrealizować sesję fotograficzną z zawodnikami, którzy zgodziliby się wziąć w nim udział. Zdajemy sobie sprawę, że wiąże się to przede wszystkim z licznymi podróżami po Polsce, ale kiedy mamy możliwość spełnienia swoich marzeń, kilometry przestają mieć znaczenie.

[ O szczegółach projektu przeczytasz w dalszej części tego profilu. ]

Zebrane fundusze chcemy przeznaczyć na pokrycie kosztów:
- produkcji, druku i wysyłki listownej zaproszeń do projektu dla wybranych do projektu zawodników,
- podróży w dwie strony - z i do Wrocławia (bilety na pociąg, autobus, komunikację miejską, paliwo, etc.),
- noclegu w miejscowości, w której spotkamy się z zawodnikiem (o ile będzie to zasadne),
- produkcji, druku i wysyłki listownej podziękowań dla zawodników za udział w projekcie.


Osiągnięcie tego celu otworzy nam furtkę do zrealizowania następujących założeń, jakimi jest:

1) Organizacja wernisażu, na którym zostaną zaprezentowane wszystkie portrety zawodników (oraz zdjęcia detali) przygotowane w ramach projektu "Cztery Okrążenia z Życia". Na uroczyste otwarcie wernisażu chcielibyśmy zaprosić wszystkich bohaterów projektu, a także osoby, które pomogły nam w jego organizacji oraz wsparły realizację finansowo lub medialnie. Po wernisażu fotografie zostaną przekazane do licytacji na cele charytatywne.

2) Wydanie książki w ramach podsumowania naszej pracy nad projektem. Będą znajdować się w niej pełne wersje rozmów z naszymi bohaterami, fotografie zawodników, a także zdjęcia zza kulis oraz nasze refleksje po spotkaniach z zawodnikami i odbytych do nich podróżach. Z pewnością będzie to wyjątkowa pamiątka nie tylko dla kibiców żużlowych, ale i dla samych zawodników.

3) Realizacja projektu poza granicami Polski (sky is the limit :))

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)