Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie

W Patronite od 23.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
670 łącznie
Centrum Misji i Ewangelizacji (CME) Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP działa w całej Polsce poprzez wspólnotę Kościoła i społeczności lokalne, docierając do różnych grup wiekowych i środowiskowych.

O Autorze

Chcemy nadążać za zmianami, jakie zachodzą w świecie i nie unikać mierzenia się z codziennymi problemami zwykłych ludzi. Dlatego TE. Miejsce i czas, w których dajemy impulsy do refleksji nad własnym życiem, relacjami i duchowością. Bo wierzymy, że kiedy wszystko się zmienia, potrzebujemy stabilnego „punktu” odniesienia – Jezusa Chrystusa.


Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie (mała miejscowość na Pogórzu Cieszyńskim), to otwarta impreza chrześcijańska adresowana do różnych grup i środowisk. Tworzony jest od ponad 60 lat z myślą o dzieciach, młodzieży, osobach dorosłych, seniorach i całych rodzinach.

Na program składają się m.in.: spotkania ewangelizacyjne dla młodzieży i dorosłych, spotkania dla dzieci w trzech grupach wiekowych (od 3 do 13 lat), seminaria, wykłady, cykle warsztatowe oraz koncerty. Temat główny, który każdego roku jest specjalnie wybierany, dotyczy spraw, z jakimi mamy do czynienia  na co dzień, ale zawsze osadzony jest w kontekście sensu i celu życia.

Poszczególne punkty programu odbywają się przede wszystkim pod namiotami, namiot główny pomieści prawie dwa tysiące osób, a alejka spacerowa między drzewami, łąka, kawiarenka plenerowa to szczególne miejsca do wypoczynku w ciągu dnia. W obsłudze Tygodnia pomaga nam kilkaset wolontariuszy, a w programie każdego dnia bierze udział kilka tysięcy osób, także poprzez transmisje on-line.

Jeśli chcesz wesprzeć program, organizację, wolontariuszy na TE – zachęcamy i zapraszamy – zostań naszym patronem.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Mecenasi

Zostań mecenasem Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie.

Zdecyduj się na próg 500 zł, to próg dla tych, co mają więcej lub mogą więcej, np. dla firm i instytucji. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę, zawierającą między innymi ekspozycję logo i nazwy firmy w materiałach drukowanych dotyczących TE, na stronach internetowych CME oraz na portalu patroniTE.pl/dziegielow.

W celu ustalenia szczegółów - prosimy o kontakt:

Centrum Misji i Ewangelizacji
Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP
ul. Misyjna 8, 43-445 Dzięgielów

Jesteśmy dostępni pod adresem cme@cme.org.pl.

Możesz też do nas zadzwonić pod numer naszego sekretariatu 33 8529 781 lub 693 419 494.

Zachęcamy do kontaktu z nami!

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Paweł Nowakowski
Paweł Nowakowski
Próg: 100 zł
Beata Kimmer
Beata Kimmer
Próg: 20 zł
Marcin Iskrzycki
Marcin Iskrzycki
Próg: 10 zł
Tadeusz Cichy
Tadeusz Cichy
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł