Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie

W Patronite od 23.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1151

liczba Patronów: 1172

3 patronów
70 zł miesięcznie
290 zł łącznie
Centrum Misji i Ewangelizacji (CME) Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP działa w całej Polsce poprzez wspólnotę Kościoła i społeczności lokalne, docierając do różnych grup wiekowych i środowiskowych.

O Autorze

Chcemy nadążać za zmianami, jakie zachodzą w świecie i nie unikać mierzenia się z codziennymi problemami zwykłych ludzi. Dlatego TE. Miejsce i czas, w których dajemy impulsy do refleksji nad własnym życiem, relacjami i duchowością. Bo wierzymy, że kiedy wszystko się zmienia, potrzebujemy stabilnego „punktu” odniesienia – Jezusa Chrystusa.


Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie (mała miejscowość na Pogórzu Cieszyńskim), to otwarta impreza chrześcijańska adresowana do różnych grup i środowisk. Tworzony jest od ponad 60 lat z myślą o dzieciach, młodzieży, osobach dorosłych, seniorach i całych rodzinach.

Na program składają się m.in.: spotkania ewangelizacyjne dla młodzieży i dorosłych, spotkania dla dzieci w trzech grupach wiekowych (od 3 do 13 lat), seminaria, wykłady, cykle warsztatowe oraz koncerty. Temat główny, który każdego roku jest specjalnie wybierany, dotyczy spraw, z jakimi mamy do czynienia  na co dzień, ale zawsze osadzony jest w kontekście sensu i celu życia.

Poszczególne punkty programu odbywają się przede wszystkim pod namiotami, namiot główny pomieści prawie dwa tysiące osób, a alejka spacerowa między drzewami, łąka, kawiarenka plenerowa to szczególne miejsca do wypoczynku w ciągu dnia. W obsłudze Tygodnia pomaga nam kilkaset wolontariuszy, a w programie każdego dnia bierze udział kilka tysięcy osób, także poprzez transmisje on-line.

Jeśli chcesz wesprzeć program, organizację, wolontariuszy na TE – zachęcamy i zapraszamy – zostań naszym patronem.

Mecenasi

Zostań mecenasem Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie.

Zdecyduj się na próg 500 zł, to próg dla tych, co mają więcej lub mogą więcej, np. dla firm i instytucji. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę, zawierającą między innymi ekspozycję logo i nazwy firmy w materiałach drukowanych dotyczących TE, na stronach internetowych CME oraz na portalu patroniTE.pl/dziegielow.

W celu ustalenia szczegółów - prosimy o kontakt:

Centrum Misji i Ewangelizacji
Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP
ul. Misyjna 8, 43-445 Dzięgielów

Jesteśmy dostępni pod adresem cme@cme.org.pl.

Możesz też do nas zadzwonić pod numer naszego sekretariatu 33 8529 781 lub 693 419 494.

Zachęcamy do kontaktu z nami!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni