Ewa Beniak-Haremska

Atelier i galeria w jednym.

10 000 zł

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Ta kwota stałego, miesięcznego wsparcia, pozwoli mi na wynajem i wyposażenie pracowni, w której będę działać nie tylko ja, ale będzie ona służyć osobom warsztatującym różne techniki plastyczne. Chciałabym tworzyć wielkoformatowe obrazy, zarówno w technice graficznej jak i malarskiej. Chciałabym również uczyć innych, pokazać wiele możliwości, które są potrzebne by móc rozpocząć artystyczną drogę - zawodową i na własne potrzeby. Jak wcześniej wspomniałam, mam ogromne doświadczenie nie tylko warsztatu, ale i w przekazywaniu wiedzy. To moja misja to mój cel. Oczywiście będą mogli z niej korzystać również nasi patroni, przychodzić po artystyczne porady. Pracownia będzie nie tylko miejscem kreacji ale, stanie się ona galerią, która będzie żyć własnym życiem, przewidziane są indywidualne wystawy.
Moje marzenia nie są oparte jedynie na wyobrażeniach, a na realnej wieloletniej ciężkiej pracy, na znajomości branży, na ogromnym doświadczeniu twórczym, który pozwala trzeźwo ocenić możliwości zrealizowania projektów, no i również przekazywać bardzo konkretną wiedzę.
Zakup prasy (4.000zł ) będzie inwestycją, która będzie wieloletnią korzyść dla wszystkich użytkujących.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)