W Patronite od 26.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 344

liczba Patronów: 311

15 patronów
340 zł miesięcznie
535 zł łącznie

10 nowych artykułów

1 000 zł

53%

osiągnięto

465 zł

brakuje

Chcielibyśmy powiększyć naszą bibliotekę fake newsów na stronie o nowe pozycje. Do tego potrzebni są redaktorzy. Redaktorzy nie żywią się powietrzem. Należy im się wynagrodzenie. Za 1000 zł uda nam się dodać do naszych zasobów ponad 10 artykułów. To już jest krok milowy w stronę bezpiecznego i wartościowego internetu.

Nowe logo i branding

2 000 zł

26%

osiągnięto

1 465 zł

brakuje

Jak już pewnie wiecie z opisu, nasz portal został w pełni stworzony przez jedną osobę. To ja go postawiłem na nogi, zaprojektowałem niektóre elementy graficzne, logo, grafiki na facebooka itd. To wszystko wygląda mocno przeciętnie, a przecież dobre treści potrzebują dobrego zaprezentowania prawda? Chciałbym, abyśmy zapłacili profesjonalnej firmie graficznej za wykonanie podstawowej identyfikacji wizualnej portalu. Pieniądze z tego celu pójdą na opracowanie nowego logo i kilku innych elementów graficznych.

Uruchomienie kanału na YouTube

3 000 zł

17%

osiągnięto

2 465 zł

brakuje

Marzy nam się fake newsowa telewizja. Miejsce, gdzie nie tyle będziecie mogli coś poczytać, ale również pooglądać i posłuchać. Chcielibyśmy stworzyć kanał na YouTube, gdzie będziemy publikowali podsumowania tygodnia wraz z materiałami graficznymi, opiniami itd. Jeśli osiągniemy ten cel, to zakupimy odpowiedni sprzęt do rejestracji obrazu i audio oraz wykonamy podstawową identyfikację wizualną pod czołówki wideo.
Zostań Patronem