Fundacja Feliksiaki

W Patronite od 18.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2211

Liczba Patronów: 2339

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
70 miesięcznie
2 330 łącznie

Pompy infuzyjne.

6 000 zł

38%

osiągnięto

3 670 zł

brakuje

Pompy infuzyjne to specjalistyczne urządzenia, dzięki którym podawane są dożylnie płyny w ściśle określonej ilości i czasie. Takie urządzenia ratują niejednokrotnie życie zwierzęcia. Wycieńczone i chore nie przyjmują leków i pokarmu, co może prowadzić do dalszego wyniszczenia organizmu a nawet śmierci. Bez pomp nie możemy ich ratować.

Bieżące utrzymanie Kociego Domu.

50 000 zł

4%

osiągnięto

47 670 zł

brakuje

Koci Dom to miejsce, gdzie schronienie znajdują koty chore, stare, nie chciane przez nikogo. Często są to koty hospicyjne. Największą część zakładanej kwoty (w ujęciu rocznym) pochłaniają koszty opieki weterynaryjnej, leki, specjalistyczne materiały. Ale jeśli my im nie pomożemy, to kto?

Remontujemy Koci DOM!

100 000 zł

2%

osiągnięto

97 670 zł

brakuje

Dostaliśmy w nieodpłatne użytkowanie budynek gospodarczy, a dokładnie to starą oborę. Dość dużą, bo prawie 70m2. Wraz z przyległym do niej terenem pod woliery to będzie razem ok. 150m2. Jest tylko jeden „mały” problem – w tym stanie, w którym jest teraz nie nadaje się nawet na kurnik, o kotach nawet nie wspominając. Dlatego planujemy prace remontowo-adaptacyjne.

Prace ruszają lada dzień. Kilka dni temu był specjalista od instalacji (ogrzewanie i wodno-kanalizacyjna) - czekamy na wycenę. Zamówione zostały już okna i drzwi (dostawa planowana jest na koniec maja br.), elementy konstrukcji drewnianej dachu i blachę na dach (dostawa wkrótce) oraz docieplenie (styropian i wełnę mineralną), elementy ogrodzeniowe wolier i kostka na zadaszoną wolierę (już przyjechało).

Bardzo prosimy o wsparcie. Już jesteśmy tak blisko celu.