Gabriela Adamczewska

W Patronite od 09.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 898

Liczba Patronów: 1704

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
530 miesięcznie
2 120 łącznie
Jestem zoopsychologiem i behawiorystą koni, który uczy ludzi jak rozkochać je w sobie tworząc relacje o jakich marzą. Propaguję etyczne podejście do zwierząt, inspiruję, edukuję, podróżuje i staram się zarażać pozytywną energią.

O Autorze

Cześć! Jestem Gabi i na co dzień pracuję jako certyfikowany zoopsycholog i behawiorysta koni. Mój zawód polega na czymś nieco innym niż bycie instruktorem jazdy - moją misją jest uczenie ludzi w jaki sposób rozkochać w sobie swoje konie i stworzyć z nimi relację o jakiej marzą, bez nadmiernej presji. Staram się otwierać serca na te wyjątkowe zwierzęta i pokazywać jak możemy wspólnie zatroszczyć się o swoje emocje i bezpieczeństwo jednocześnie dobrze się bawiąc.

Wyznaję zasadę, że wolność to nie tylko praca bez lin, ale przede wszystkim filozofia życia. Fascynuje mnie praca wzmocnieniem pozytywnym i porozumienie oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu bez dominacji. Pracuję z końmi zarówno pod względem biomechaniki (elementy naturalnego ujeżdżenia oraz Academic Art Of Riding) jak i psychicznym. Prywatnie jestem mamą moich dwóch koni - Faraona i Lusi.

Ukończyłam certyfikatem poziom 3 – wolności – w systemie Parelli Natural Horsemanship i jestem w ciągłym kontakcie z Davidem Lichmanem, pięciogwiazdkowym instruktorem szkoły PNH z USA, swoim mentorem. Jako jego jedyny przedstawiciel w Polsce konsultuję z nim regularnie swoje metody, zarówno na odległość jak i w Kalifornii podczas pobytów na jego ranchu.

Uczyłam się pod okiem m.in. Silke Vallentin, czterogwiazdkowej instruktorki PNH z Niemiec; dr Jenifer Zeligs, specjalistki od modyfikacji zachowań pozytywnym wzmocnieniem; Berniego Zambaila, sześciogwiazdkowego instruktora PNH ze Szwajcarii; Julii Opawskiej, trzygwiazdkowej instruktorki PNH; Katarzyny Ściborowskiej i Lidii Kacperskiej; osteopaty Katarzyny Łukaszewicz; Katarzyny Królak mistrzyni ujeżdżenia bez ogłowia oraz wielu innych.

Regularnie prowadzę konsultacje indywidualne dla dorosłych i młodzieży dojeżdżając na terenie całego kraju. Jestem także organizatorką szkoleń w tematyce pracy naturalnej prowadzonych przez wybitnych specjalistów z kraju i zagranicy.

Mam ogromny apetyt na życie i chcę przyczynić się do zmian jakie zachodzą teraz w środowisku jeździeckim i ludzkiej świadomości. Nieustannie się szkolę, podróżuję, uświadamiam, tłumaczę, uczę i wkładam w to całe swoje serce. Twoje wsparcie jest dla mnie ogromną szansą na rozwój i na bycie głosem tych, którzy mówią, ale niewielu ich słucha. 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anna Szozda
Anna Szozda
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Maria Lis
Maria Lis
Próg: 150 zł
Katarzyna Szczęsna
Katarzyna Szczęsna
Próg: 100 zł