Avatar użytkownika

Gabriela Adamczewska

7
patronów
440 
miesięcznie
8 750 
łącznie
7
patronów
440 zł 8 750 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję za Twój wkład w to co robię - ta cegiełka wiele dla mnie znaczy!
10 zł miesięcznie
Każda złotówka się liczy, szczególnie kiedy mówimy o koniach. Pomagasz mi w zmienianiu świata zarówno dla nich jak i ludzi. Twoje wsparcie wiele dla mnie znaczy, dziękuję!
30 zł miesięcznie
30 zł to już całkiem pokaźny worek marchewek :) jeśli zdecydujesz się mnie wesprzeć tą kwotą to na Twojej skrzynce mailowej raz w miesiącu pojawi się newsletter z 2 ćwiczeniami do wypróbowania dla Ciebie i Twojego konia. Dołączę do niego przedpremierowo rozkład terminów na najbliższy czas - dostaniesz możliwość zapisu przed wszystkimi innymi!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
49 dostępnych miejsc
Jeśli wybierzesz ten próg to oprócz wszystkiego co oferują te niższe dostaniesz wstęp na coroczny zjazd u mnie w stajni. Kameralnie i z możliwością przegadania wszystkiego co zechcesz :)

Uwaga! Nagrody obowiązują po minimum 6 msc subskrypcji.
100 zł miesięcznie
Wow! W ramach podziękowania dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy. Znajdziesz tam co miesiąc świeży pakiet ćwiczeń do rozgryzienia (w wersji podstawowej i dla zaawansowanych) i wsparcie w rozwiązywaniu problemów z możliwością zadawania pytań. Oczywiście oprócz tego dostajesz wszystko to co w poprzednich progach (ćwiczenia z newslettera nie będą się pokrywać z tymi z grupy). Dziękuję!

Uwaga - aby odblokować nagrody konieczna jest subskrypcja od min. 3 msc
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
35 dostępnych miejsc
Ten próg to prawdziwa opcja delux - dostajesz wszystko co w poprzednich progach jako pakiet i do tego jako wisienkę na torcie przysługuje Ci możliwość konsultacji telefonicznej bez dodatkowych opłat i bez określonego czasu trwania. Dziękuję!

Uwaga - nagrody odblokowują się po min. 2 msc subskrybowania

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Gabriela Adamczewska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem zoopsychologiem i behawiorystą koni, który uczy ludzi jak rozkochać je w sobie tworząc relacje o jakich marzą. Propaguję etyczne podejście do zwierząt, inspiruję, edukuję, podróżuje i staram się zarażać pozytywną energią.

Cześć! Jestem Gabi i na co dzień pracuję jako certyfikowany zoopsycholog i behawiorysta koni. Mój zawód polega na czymś nieco innym niż bycie instruktorem jazdy - moją misją jest uczenie ludzi w jaki sposób rozkochać w sobie swoje konie i stworzyć z nimi relację o jakiej marzą, bez nadmiernej presji. Staram się otwierać serca na te wyjątkowe zwierzęta i pokazywać jak możemy wspólnie zatroszczyć się o swoje emocje i bezpieczeństwo jednocześnie dobrze się bawiąc.

Wyznaję zasadę, że wolność to nie tylko praca bez lin, ale przede wszystkim filozofia życia. Fascynuje mnie praca wzmocnieniem pozytywnym i porozumienie oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu bez dominacji. Pracuję z końmi zarówno pod względem biomechaniki (elementy naturalnego ujeżdżenia oraz Academic Art Of Riding) jak i psychicznym. Prywatnie jestem mamą moich trzech najcudowniejszych na świecie koni - Faraona, Lusi i Katinki.

Ukończyłam certyfikatem poziom 3 – wolności – w systemie Parelli Natural Horsemanship i jestem w ciągłym kontakcie z Davidem Lichmanem, pięciogwiazdkowym instruktorem szkoły PNH z USA, moim wieloletnim przyjacielem i mentorem. Jako jego jedyny przedstawiciel w Polsce konsultuję z nim regularnie swoje metody, zarówno na odległość jak i w Kalifornii podczas regularnych pobytów na jego ranchu.

Uczyłam się pod okiem m.in. Silke Vallentin, czterogwiazdkowej instruktorki PNH z Niemiec; dr Jenifer Zeligs, wybitnej specjalistki od modyfikacji zachowań pozytywnym wzmocnieniem; Berniego Zambaila, sześciogwiazdkowego instruktora PNH ze Szwajcarii; Julii Opawskiej, trzygwiazdkowej instruktorki PNH; osteopaty Katarzyny Łukaszewicz; Katarzyny Królak mistrzyni ujeżdżenia bez ogłowia oraz wielu innych.

Regularnie prowadzę konsultacje indywidualne dla dorosłych i młodzieży dojeżdżając na terenie całego kraju i zagranicy. Jestem także organizatorką szkoleń w tematyce pracy naturalnej prowadzonych przez wybitnych specjalistów z kraju i zagranicy.

Mam ogromny apetyt na życie i chcę przyczynić się do zmian jakie zachodzą teraz w środowisku jeździeckim i ludzkiej świadomości. Nieustannie się szkolę, podróżuję, uświadamiam, tłumaczę, uczę i wkładam w to całe swoje serce. Twoje wsparcie jest dla mnie ogromną szansą na rozwój i na bycie głosem tych, którzy mówią, ale niewielu ich słucha. 

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o mnie więcej, tego w jaki sposób można ze mną współpracować poza Patronite i jak to właściwie wygląda to zapraszam na swoje media:

FB: https://www.facebook.com/ga.adamczewska

IG: https://www.instagram.com/gabriela_adamczewska/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCroTSCqvtCOqk7XmMG5Gtig

www: https://gabrielaadamczewska.wixsite.com/about

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Gabriela Adamczewska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
100 zł
Anna Szozda
Anna Szozda
30 zł
Karina Weronika Górnowska
Karina Weronika Górnowska
50 zł
Anonimowy patron
100 zł
Katarzyna Pakuła
Katarzyna Pakuła
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.