Greenelka by Agnieszka Moitrot

W Patronite od 21.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2008

Liczba Patronów: 3160

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
100 miesięcznie
7 885 łącznie
Hej, moi mili widzowie i czytelnicy, pozdrawiam z domku pod lasem i zapraszam Was na mój blog Greenelka i mój kanał na YT, znajdziecie tam mnóstwo ciekawych filmów i tekstów o zdrowym odżywianiu, zyciu w rytmie slow, zwierzętach, naturalnych kosmetykach i wiele, wiele więcej...

O Autorze

Od  wielkiego miasta do małej wioski.  Od  hałasu metra do śpiewu ptaków o poranku. Od kawy do zielonych soków.  Od zmęczenia i stresu do spokoju.

Dwa  życia. Całkiem różne. Jedna ja. Wczoraj i dzisiaj. 

Nazywam się Agnieszka Moitrot  i prowadzę blog

https://greenelka.pl/

i kanał na YT

https://www.youtube.com/grenelka.

Na blogu i na kanale dzielę sie moimi doświadczeniami, które zaprowadziły mnie tu, gdzie dzisiaj jestem. To była wyboista droga, która przecież mogła skończyć się całkiem inaczej. Bo byłam zestresowana,,(wiem, wiem, kto dzisiaj nie jest?),bo zaczynały mnie dręczyć choroby (tak, ale kto dzisiaj jest zdrowy?), bo byłam nieszczęśliwa.,(halo, znasz tak całkiem szczęśliwych ludzi w dzisiejszym świecie?)

W takim stanie wróciłam z wieloletniej emigracji w Niemczech. Spędziłam tam aż 26 lat . 

Wiedziałam, że nie chcę już mieszkać w mieście,  zatem nie wróciłam do rodzinnego Poznania. Wybrałam małą wioskę na przysłowiowym końcu świata, czyli blisko granicy polsko - ukraińskiej. Tu znalazłam swoje refugium i tu rozpoczęłam nowe życie. 

Nigdy nie przypuszczałam,  że ja, osoba, która uwielbiała spędzać wolny czas na wędrówce po drogeriach i butikach, przełoży nad to pracę w ogrodzie i  zbieranie ziół. A jednak tak się stało. 

Zaczęłam żyć w rytmie slow, powoli opuszczało mnie napięcie , polubiłam wczesne wstawanie  i   możliwość  podziwiania wschodu słońca . 

  Coraz bardziej interesowałam się zdrowym żywieniem i tym, jak może odmienić życie. 

Nauczyłam się zbierać zioła i wykorzystywać całe bogactwo natury, jakie zostało nam dane.  

Tę wiedzę przekazuję na blogu i na moim  kanale You Tube.

Dzielę sie  tam tym  wszystkim, co zrozumiałam w czasie lat spędzonych z dala od zgiełku wielkiego miasta.  

Jak być zdrowym  bez leków. Jak stopniowo eliminować złe, przetworzone produkty z diety . Jak w naturalny sposób, bez wielkich kosztów dbać o urodę. 

Stając się czytelnikami mojego  bloga i oglądając moj kanał, Greenelka, dowiecie się, dlaczego koniczyna jest wspaniałym kosmetykiem dla kobiet, jak zrobić dezodorant  z liści dębu i dlaczego szampon z płatków dzikiej róży jest lepszy od tego z drogerii .

https://greenelka.pl/9-dzikich-ziol-na-piekne-wlosy-czyli-pokochaj-stokrotki/

Dowiecie się,  co  zrobić, żeby z samego rana mieć dobry humor, nawet jeśli wstaliście lewą nogą,  dowiecie się dlaczego mieszkańcy Niebieskich Stref jeżdżą rowerami mając 100 lat i  poznacie zalety masła shea. 

Chociaż zdrowe odżywianie, oparte na roślinach zajmuje na moim blogu bardzo ważne miejsce, możecie też znaleźć na  nim ciekawe opowiadania , niekiedy bardzo romantyczne, a także bajki dla dzieci. 

https://greenelka.pl/bajka-o-sciezce-lesnej-pani-i-debie/

Ponieważ  jestem szczęśliwą przyjaciółką psów i kotów, które razem ze mną i moim mężem mieszkają w naszym małym domku na końcu świata, poznacie   historie o nich , czasami śmieszne, ale i  bywa, że  takie , które wycisną Wam łzy z oczu,  bo takie jest życie.

https://greenelka.pl/nigdy-tego-nie-zrozumiesz-jesli-nie-kochasz-kota/

Poznacie Henię, moją ukochaną suczkę,  bohaterkę książki mojego autorstwa  : " Henia. Z pamiętnika  szczęśliwego psa".

https://greenelka.pl/henia/

Pisanie sprawia mi wielką radość, bo lubiłam to od zawsze, a jeśli jeszcze do tego dochodzi świadomość, że coś z tego, czego się nauczyłam, mogę przekazać dalej, to na sercu robi się naprawdę ciepło. 

Niedawno okazało się, że  równą przyjemność jak pisanie, sprawia mi  nagrywanie filmików, gdzie mogę przekazywać swoje doświadczenie z 25 lat diety bez mięsa, gdzie moge pokazywać moje zwierzęta i motywować innych do tego, żeby zycie stało się piękniejsze, najbardziej wartościowe. 

Wielu moich czytelników dziękuje mi za przemyślenia, wskazówki ,ale i warsztat pisarski. Wielu z Was  zachęca mnie do nowych, jeszcze większych projektów. 

I one powstają.  

Ostatnio moje teksty, moja praca, moja droga spotkała się z zainteresowaniem Redakcji czasopisma "Claudia" i oto w numerze marcowym ukazał sie tekst na mój temat, wraz z pieknymi zdjęciami ilustrującymi moje życie i moje pasje.

Kochani Czytelnicy mojego bloga, widzowie moich kanałów,

korzystam z okazji, żeby podziękować Wam za  Waszą obecność i komentarze, które dają mi potężną dawkę motywacji.  Ze swojej strony obiecuję ,że nadal będę starać się wypełniać mój blog  wciąż nowymi, ciekawymi i pożytecznymi treściami. 

Proszę o pomoc Patronów

Kiedyś wydawało mi się, że wszystko mogę osiągnąć sama. 

Ale czas zweryfikował moje przekonania . Nie wszystkie projekty są do realizacji w pojedynkę.  Potrzebna mi jest  porządna kamera, którą mogłabym kręcić filmy, w którch  chcę przekazywać Wam moja wiedzę .

Moim największym marzeniem i celem, który pragnę z Waszą pomocą zrealizować, jest podróż do Sardyńskiej Niebieskiej Strefy, rozmowy  z dziarskimi stulatkami i nakręcenie o tym dla Was filmu.

  Poza tym chciałabym kupować  tematyczne książki ,aby nadal się kształcić i móc  się z wami dzielić wartosciowa wiedzą. 

 Kosztuje też hosting, domena. i prąd, bo nie ma nic za darmo, nagrywanie filmików i  pisanie artykułów to niebagatelne koszty.

Prowadzenie bloga, pisanie i kręcenie filmików jest wspaniałe, chciałabym się temu  poświęcić , ale w którymś momencie wkracza proza życia.   

Kochani  Patroni,

niezależnie od tego jaką kwotą zechcecie mnie wesprzeć,  zawsze będę się cieszyć z tego, że mogę tworzyć treści, które Wam się spodobają  i które okażą się dla Was przydatne.

Za każde wsparcie pięknie dziękuję ! 

Wasza Greenelka

 

 

 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Dorian Urbanowicz
Dorian Urbanowicz
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł