IKS JEŹDŹCY - drużyna rugby na wózkach

Wyjazd na Puchar Polski Rugby na Wózkach

800 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

780 zł

brakuje

Pokrycie kosztów transportu naszego sprzętu, zawodników i Staffu. Jeśli na turniej jedzie 8 zawodników to musimy przewieźć 16 wózków (32 koła + 6 zapasu)! Łatwo przeliczyć że jest to ciężar ponad 200 kg no i gabaryty też nie małe. 800 zł to kwota, która pokryje koszt transportu na 1 wyjazd.

Zgrupowanie rugby na wózkach

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 480 zł

brakuje

Zorganizowanie 4 dniowego zgrupowania na Śląsku dla drużyny IKS JEŹDŹCY. Przez 4 dni spędzilibyśmy ok. 32h na hali sportowej wspólnie trenując i dużo grając. Celem naszych przygotowań jest głównie Polska Liga Rugby Na Wózkach, ale też Śląska Liga oraz turnieje towarzyskie. Koszty, które musimy ponieść to wynajem hali oraz wyżywienie dla zawodników i wolontariuszy.

Wyjazd na zagraniczny turniej do NIemiec

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 980 zł

brakuje

Nasze marzenie! Bo naszym zdaniem warto marzyć! Ten cel to wyjazd na turniej Berndt Best, który odbywa się w Kolonii w Niemczech. Już kiedyś tam byliśmy i zajęliśmy 3 miejsce. Może czas to powtórzyć. Może z Waszą pomocą może się to udać?

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni