IKSTREAM

W Patronite od 29.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Pomóż rozwijać skrzydła!!!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Każdą uzbieraną kwotę przeznaczę na rozwój strumyków, które oglądacie, oraz odcinków, które będą pojawiały się na kanale! Chciałbym sam to wszystko kupić, lecz niestety są to za duże koszty jak na osobę, która się uczy i nie pracuje. Mam więc nadzieje, że damy radę uzbierać na to razem!

Przykładowe rzeczy, które chciałbym wymienić/kupić z waszą pomocą:

- Myszka - W aktualnej psuje się lewy przycisk, co jest bardzo dużym utrapieniem w grach typu fortnite czy innych czynnościach, w których spełnia ona znaczącą rolę.

- Statyw na mikrofon - Moj jest dość tani i krótki, przez co mikrofon wisi wysoko i może zniekształcać mój głos.

- Uchwyt na monitory - Chciałbym wymienić mój aktualny uchwyt, ponieważ nie jest on przeznaczony pod monitory, które aktualnie posiadam. Jeden monitor jest wiekszy, wiec zasłania inne i nie da się korzystać dobrze z tego uchwytu. Chciałbym go zamienić na 3 osobne uchwyty.

- Podkładka "na całe biurko" - Każdy wie, jakie to uczucie, gdy zabraknie podkładki i mysza nie chce iść po biurku a przydałoby się jeszcze przynajmniej te 5cm 😀

- Stream Deck - Aktualnie posiadam mój stary telefon jako taki prowizoryczny stream deck. Chciałbym wymienić go na większy, używany tablet, żeby możliwość manewrowania między niektórymi przyciskami była łatwiejsza.

- Stworzenie mini studia - Emocje to nieodłączny element każdej rozgrywki. Chciałbym móc przekazywać wam je na strumykach czy podczas nagrywania jakiegokolwiek odcinka na YouTube bez żadnych ograniczeń. Jednak nie mieszkam sam, więc chciałbym zakupić maty akustyczne, które pomogą stworzyć zaczątek naszego małego studia.

- Wymiana części komputera i monitorów - Z biegiem czasu niektóre elementy przestają spełniać nasze oczekiwania. Mam nadzieję, że pomożecie przy wymianie tych części, aby rozgrywka była płynniejsza i milsza dla oka 🙂

- Kamerka - Pewnie każdy chciałby zobaczyć twarz osoby, której przeznacza swoje pieniążki 😀

Z góry bardzo dziękuję każdej osóbce!
Zostań Patronem