W Patronite od 10.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 677

Liczba Patronów: 977

Zostań Patronem
8 patronów
383 miesięcznie
2 437 łącznie
Kim jestem, co robię? Zwykła dziewczyna starająca się stworzyć niezwykły świat. Gry komputerowe i grafika to moje życie i pasja, a kuchnia to moje środowisko naturalne! Na profilu znajdziecie przepisy, które staram się sama tworzyć i zaskakiwać smakiem!

O Autorze

No cześć! Poznajmy się!

Jestem Indi i lubię sobie dobrze zjeść :D 

Możesz spotkać mnie na kanale TWICH, na którym głównie zajmuję się tworzeniem treści powiązanej z grami komputerowymi. Czasem możesz zobaczyć mnie w moim naturalnym środowisku - kuchni! 

Zawsze lubiłam eksperymentować i karmić innych. Moje początki sięgają jeszcze do dzieciństwa, kiedy mieszałam musztardę z dżemem na dywanie w sypialni rodziców. Nigdy nie wiadomo, kiedy budzi się w nasz geniusz, prawda?

Z biegiem czasu mieszanki się zmieniały, a mi nadal było mało. Nadal jest. Uwielbiam tworzyć moje własne przepisy, próbować nowych składników i nowych smaków. A największą radość przynosi mi uśmiech na twarzy i to wymowne "mmmmm", gdy inny próbują moich potraw!

Na chwilę obecną staram się pokazywać ludziom moje kuchenne rewolucje na kanałach twitch, youtube. Przekazywać moją miłość do gotowania, pieczenia...

Bo przecież miejsce kobiety jest kuchni ;)

W przyszłości chciałabym się stale rozwijać w gastronomii, stworzyć swoją markę, napisać książkę...być kimś! I być rozpoznawalną dzięki moim smakom. 

"Odkrycie nowego dania większym jest szczęściem dla ludzkości niż odkrycie nowej gwiazdy."

Chcesz śledzić moje esperymenty kuchenne? Wpadnij na mój instagram i zakochaj się w jedzeniu!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni