ArturHome

W Patronite od 04.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 528

Liczba Patronów: 554

Zostań Patronem
23 patronów
640 miesięcznie
4 520 łącznie
Inteligentny dom dla wszystkich!

O Autorze

Cześć, nazywam się Artur i od wielu lat zajmuje się technologiami komputerowymi. Ostatnio swoje zainteresowania ukierunkowałem na rozwiązania internetu rzeczy, w szczególności technologii dla inteligentnego domu.

Postanowiłem podzielić się zdobytą przez siebie wiedzą w tym temacie gdyż uważam, że każdy małym nakładem pracy i finansów może poprawić standard swojego życia przy użyciu właściwych technologii.

Dowiesz się dokładnie jak zacząć swoją przygodę w tworzenie inteligentnego domu. Co potrzebujesz? Ile to będzie kosztować? Co osiągniesz? Jak to zrobić? Co najważniejsze wszystko przedstawię na konkretnych przykładach i konkretnych rozwiązaniach z których sam korzystam każdego dnia.

Zapraszam!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Jaroslaw Jujeczko
Jaroslaw Jujeczko
50 zł miesięcznie
Robert T
Robert T
50 zł miesięcznie
Łukasz Jancarz
Łukasz Jancarz
20 zł miesięcznie
Jacek Niewiadomski
Jacek Niewiadomski
50 zł miesięcznie
Daniel Domański
Daniel Domański
20 zł miesięcznie
Celmer Krzysztof
Celmer Krzysztof
20 zł miesięcznie