GryKZWP

W Patronite od 21.08.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 932

liczba Patronów: 941

5 patronów
150 miesięcznie
435 łącznie
"Gry, które zapadły w pamięć" (GryKZWP) to strona, gdzie znajdziecie kultowe tytuły (jak i te nowsze), memy, ciekawostki czy newsy ze świata gier! Ponad 90 tysięcy fanów na FB oraz dwie tematyczne grupy: "Gracze to My!" (79 tysięcy członków) i "Technicy – Gracze to My!" (34 tysięcy osób)

O Autorze

 

Hej!

Nazywam się Bernard i od 6 lat prowadzę dla Was fanpage na facebooku: Gry, które zapadły w pamięć. Codziennie staram się udostępniać ciekawy kontent, dostarczyć parę memów, newsów ze świata gier żeby zobaczyć uśmiech na twarzy osób obserwujących. Codziennie na prowadzenie strony i reszty sociali (Instagrama, Twittera czy grup tematycznych) poświęcam ponad połowę swojego dnia dlatego też wpadłem na pomysł założenia Patronite aby móc dalej rozwijać największy fanpage na Polskim Facebooku – Gry, które zapadły w pamięć!

 

Od dziecka interesuję się grami jak i popkulturą. Pierwszą konsolą w domu był Pegasus, który był okupowany przeze mnie (w szczególności Mission Impossible czy The Fantastic Adventures of Dizzy), tatę (Super Robin Hood), a także mamę (Bomberman czy Tetris). Parę lat później przyszła pora na pierwszy komputer (z Intel Pentium 4!) oraz pierwszą grę, którą był Gothic 2. Z roku na rok miłość do gier głównie RPG zaczęła rosnąć, a kolekcja gier powiększać się! W 2014 roku wpadłem na pomysł założenia "Gry, które zapadły w pamięć" żeby móc dzielić się swoja pasją z innymi i trwa to po dzisiejszy dzień. Ciężko połączyć prowadzenie tak dużych sociali z pracą dlatego też moim celem jest rozwiniecie swojej „działalności” tak aby czerpać z tego dochody i dostarczać dla Was jak najlepszych treści. Niestety bez waszej pomocy się to nie uda dlatego też liczę na wsparcie, które przyczyni się do wielu wspaniałych rzeczy, dzięki czemu znajdziecie jeszcze więcej ciekawszych treści dla siebie na FP i nie tylko!

Dlaczego Patronite ?

 

Fundusze z Patronite, pomogą mi rozwinąć skrzydła i wtedy będę mógł się skupić w 100% na rozwijaniu swojej pasji oraz dzieleniu się nią z innymi! Wykorzystam to między innymi na:

- Zakup profesjonalnego aparatu oraz lepszego telefonu, który pozwoli mi recenzować gry czy tworzyć relację z eventów.

- Większą ilość konkursów dla Was, a także opłacenie rzeczy związanych z grafiką czy montażem.

- Ulepszenie sprzętu i prowadzenie streamów z gier czy zwykłych pogaduszek

- Na przysłowiową „Potrawkę z Chrząszcza” żeby móc jakoś przeżyć oraz ciągłe rozwijanie strony jak i pozostałych social mediów :)

A także wiele, wiele więcej!

Na koniec warto przypomnieć wszystkie social media, które powstał od strony "Gry które zapadły w pamięć"

FanPage - „Gry które zapadły w pamięć” Ciekawostki, memy, newsy, no i przede wszystkim GRY ! :D

Grupy: - „Gracze to My!” Tutaj znajdziecie osoby do wspólnej rozgrywki, pogadania czy wspólnego śmieszkowania !

„Technicy – Gracze to My!” Szukasz dobrego sprzętu do grania, bądź składasz komputer? Tutaj każdy doradzi Ci dobry sprzęt w optymalnej cenie !

Gracze to My! - sprzedam/kupię/zamienię grupa służąca do sprzedaży, wymiany, kupna gier czy sprzętu !

Instagram: GryKZWP – W tym miejscu znajdziecie gry i gadżety, którym pykam fotki i dzielę się tym z innymi !

Twitter: GryKZWP – W tym miejscu również dzielę się nowinkami czy swoimi przemyśleniami ! Niestety troszkę zaniedbałem „Ćwirka” ale postaram się żeby odżył ! :D

Kanał YT – Gry KZWP: Kanał parę lat temu służył do livów czy wrzucania filmów z eventów. Także postaram się żeby złapał powiew „świeżej bryzy” !

 

Na chwilę obecną to wszystko! Dziękuję za poświęcony czas oraz wsparcie i niech moc będzie z Wami! :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni