White Fox

W Patronite od 22.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 438

Liczba Patronów: 1358

Zostań Patronem
9 274 łącznie
Hej! Nazywam się White fox i jestem cospleyerką! Tworze kostiumy, makijaże, gram w gry, a co za tym idzie streamuje, drukuje w 3d oraz pozuje do zdjęć.

O Autorze

Hej!
Nazywam się White fox i jestem cospleyerką!
Tworze kostiumy, makijaże, gram w gry, a co za tym idzie streamuje, drukuje w 3d oraz pozuje do zdjęć

Jeżeli zdecydujesz się na wsparcie mojej pracy, możesz spodziewać się czegoś w zamian!            Na Patronite oferuję ekskluzywne zdjęcia, plakaty i gadzety dla wspierajacych w okreslonym progu! Uzyskasz takze dostęp do nie publikowanych nigdzie sesji zdjeciowych i pierwszy zobaczysz wszystkie progresy i plany cosplayowe .

Na codzien poświecam sie mojej pasji. Robie kostiumi oraz rekwizyty na zlecenie, organizuje sesje zdjeciowe oraz sama duzo pozuje do zdjec. Ucze sie obrobki zdjec oraz szycia. Przed cosplayem zajmowałam sie 3 lata modelingiem. Posiadam tez swoje małe zoo! Mam ogromne serce do kochania dla porzuconych zwierzat i w moim domu zawsze znajda pomoc <3 posiadam juz zaadoptowanego psa, 2 koty, 4 szynszyle i rybki ?<3 

Na zdjeciu moj kotek Salem

 

Oto kilka z moich prac :

instagram.com/whiteeefox

Twoje wsparcie pozwoli mi na rozwinięcie mojej pasji. Chciałabym przeznaczać środki z Patronite na tworzenie strojów, oraz niesamowitych zdjec podczas sesji zdjeciowych! 

Dziękuje Ci za każde wsparcie!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem