Inżynier Domu

W Patronite od 26.08.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
339 łącznie
Blog z tematyki elektronika, programowanie, IoT, majsterkowanie oraz DiY

O Autorze

Prowadzę blog inżynier Domu, a wraz z nim kanał na YouTubie oraz profil na Facebooku. Realizuję i opisuję projekty, testuję, recenzuję, dzielę się wiedzą z dziedzin elektroniki, IoT, programowania, majsterkowania oraz innych pokrewnych tematów.

Prowadzę także darmowe warsztaty z elektroniki, Arduino, Raspberry Pi oraz rozwiązań IoT na terenie całego kraju. Pojawiam się na eventach, takich jak: Dolnośląski Festiwal Nauki, Śląski Festiwal Nauki czy Destination Imagination. Organizuję wydarzenia: Arduino i Raspberry Pi Day (które staram się rozwijać z każdą edycją) oraz Festiwal Majsterkowania we Wrocławiu. Często pomagam osobom, które do mnie piszą z problemami w kodzie czy przy montowaniu urządzeń.

Mam wsparcie firm, które udostępniają sprzęt do recenzji lub na wydarzenia, za co bardzo dziękuję. Blog zyskuje coraz większe możliwości. Inicjatywa się rozrasta. Do tej pory sam inwestowałem w działalność inżyniera Domu. Mam wiele pomysłów, jednak limitują mnie dostępne środki. Doba jest ograniczona i coraz częściej muszę wybierać pomiędzy pracą dochodową a czasem poświęconym na bloga na rzecz tego pierwszego.

Jeżeli chcecie wspomóc moje działania i organizację wydarzeń, możecie dołożyć cegiełkę.

Mam nadzieję, że wkrótce pojawią się tutaj kolejne projekty, które będę mógł rozpocząć właśnie dzięki Wam.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Andrzej Janosz
Andrzej Janosz
Próg: 99 zł
Mateusz Salamon
Mateusz Salamon
Próg: 14 zł