Inżynier Domu

W Patronite od 26.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
339 zł łącznie
Blog z tematyki elektronika, programowanie, IoT, majsterkowanie oraz DiY

O Autorze

Prowadzę blog inżynier Domu, a wraz z nim kanał na YouTubie oraz profil na Facebooku. Realizuję i opisuję projekty, testuję, recenzuję, dzielę się wiedzą z dziedzin elektroniki, IoT, programowania, majsterkowania oraz innych pokrewnych tematów.

Prowadzę także darmowe warsztaty z elektroniki, Arduino, Raspberry Pi oraz rozwiązań IoT na terenie całego kraju. Pojawiam się na eventach, takich jak: Dolnośląski Festiwal Nauki, Śląski Festiwal Nauki czy Destination Imagination. Organizuję wydarzenia: Arduino i Raspberry Pi Day (które staram się rozwijać z każdą edycją) oraz Festiwal Majsterkowania we Wrocławiu. Często pomagam osobom, które do mnie piszą z problemami w kodzie czy przy montowaniu urządzeń.

Mam wsparcie firm, które udostępniają sprzęt do recenzji lub na wydarzenia, za co bardzo dziękuję. Blog zyskuje coraz większe możliwości. Inicjatywa się rozrasta. Do tej pory sam inwestowałem w działalność inżyniera Domu. Mam wiele pomysłów, jednak limitują mnie dostępne środki. Doba jest ograniczona i coraz częściej muszę wybierać pomiędzy pracą dochodową a czasem poświęconym na bloga na rzecz tego pierwszego.

Jeżeli chcecie wspomóc moje działania i organizację wydarzeń, możecie dołożyć cegiełkę.

Mam nadzieję, że wkrótce pojawią się tutaj kolejne projekty, które będę mógł rozpocząć właśnie dzięki Wam.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem