Kosiorski

W Patronite od 27.12.2018

Zmiana sprzętu

600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

600 zł

brakuje

Pierwszym celem jest zakupienie mikrofonu z wyższej półki, aktualny Trust za naście złotych musi zostać jak najszybciej wymieniony. Mikrofon stanowi drogi sprzęt, jednak jeśli chcesz dźwięk jak najlepszej jakości to cena powinna być tego warta.
Pozostałe cele to:
Zmiana wszystkich podzespołów komputera:
- płyta główna nie lubi urządzeń audio i bardzo cicho nagrywa dźwięk (aktualnie mam wszystkie ustawienia na max dlatego też dźwięk może pozostawiać wiele do życzenia)
- pozostałe pod zespoły - by osiągnąć większa płynność w nagrywaniu i móc nagrywać więcej gier i emulatorów (np. NOX nagrywa na 15 fps, przez co porzuciłem projekty z emulatorów)
- kamerka itd

Koszty życia i pracy

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Jako osoba dorosła trzeba się z czegoś utrzymywać, osiągnięcie tego celu da możliwość nagrywania dla Was zawsze bez względu na sytuację w otoczeniu, ciche i przyjemniejsze do słuchania audio oraz najważniejsze możliwość nagrywania live streamów.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)