Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście

W Patronite od 30.07.2018

Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście na wyjeździe

8 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

8 000 zł

brakuje

Marzy nam się, aby poznać Was również poza Trójmiastem. Chcielibyśmy być tam gdzie czujecie, że jesteśmy potrzebni, przywieźć Wam nasze książki i pracować z społecznością lokalną. Możemy zapakować prowadzoną przez nas czytelnię, ekspertki, badaczki i Chór Trójmiejskiej Akcji Kobiecej. Przygotujemy dla Was debaty, warsztaty, rozmowy o książkach, jogę, Krytyczny Przegląd Prasy oraz zaprosimy autorki/ów wydanych przez nas publikacji. Kwota 8000 dofinansuje nasze wyjazdy. Sprawdź nas w terenie!

Dofinansowanie funkcjonowania Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście

8 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

8 000 zł

brakuje

PomalujMY świat, a zniknie brunatna twarz!
Straciłeś /aś nadzieję na zmianę świata?
My wciąż wierzymy w magię dobra!
Jednorożec daje nam siłę!
Teraz będzie naszym przewodnikiem w spełnieniu wspólnych marzeń!

Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście jest miejscem spotkań, gdzie zimą są ciepłe kaloryfery, co przy prawie 200 metrach kwadratowych, kosztuje nie mało. Bez względu na porę roku można napić się kawy i herbaty zagryzając ciastkiem, co jest kolejnym co miesięcznym kosztem. Nasze drzwi są otwarte dla osób, którym bliskie są równościowe wartości. Wszystkie nasze wydarzenia są bezpłatne, i aby mogły one takie pozostać potrzebujemy co miesiąc 8000 PLN.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)