Krzysztof Wojczal

W Patronite od 06.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 205

Liczba Patronów: 224

Zostań Patronem
Kup na prezent
88 patronów
2 634 miesięcznie
2 748 łącznie

Montaż nagrań na YT

4 000 zł

miesięcznie

65%

osiągnięto

1 366 zł

brakuje

Nie jestem w stanie zaoferować Wam więcej mojego czasu, ale mogę zaproponować lepszą, techniczną jakość tworzonych materiałów. Przy takim progu zatrudnię osobę, która zadba, by nagrania były przyjemniejsze w odbiorze i lepiej zmontowane.

Grafik/Jeszcze lepsza jakość nagrań

6 000 zł

miesięcznie

43%

osiągnięto

3 366 zł

brakuje

Przy takim finansowaniu, można spokojnie stworzyć cały zespół, który zadba o to, by materiały posiadały odpowiednią oprawę graficzną, mapy, dodatkowe video, oprawę muzyczną czy efekty dźwiękowe. To wszystko musi być oczywiście profesjonalnie zmontowane. I tak będzie. :)

Zespół analityczny

8 000 zł

miesięcznie

32%

osiągnięto

5 366 zł

brakuje

Choćbyście proponowali mi setki tysięcy, to pewne rzeczy są bezcenne. Choćby czas spędzany z córeczką :)
Niemniej, zawsze część pracy analitycznej i dot. zbierania informacji można zlecić. To pozwoli na zwiększenie intensywności prac nad wkładką merytoryczną, a oszczędności czasowe po mojej stronie będzie można wykorzystać do zwiększenia ilości lub objętości materiałów. Oczywiście bez przesady. Nie interesuje mnie pogoń za sensacją i sztuczne generowanie emocji u widzów , czy wrzucanie byle czego ponieważ "coś trzeba dzisiaj wrzucić". Nie. Tematów wartych Waszej i mojej uwagi nie jest tak wiele. Przemyślenia przychodzą z czasem, a analizy wymagają przepracowania. Magazyny informacyjne, głośne nagłówki i pogoń za atencją macie w mediach. Tutaj będziemy pracować na spokojnie. Merytorycznie. I uczciwie będziemy się dzielić z Wami naszą pracą. Może będzie mniej emocji, ale za to konkretnie. :)

Kanał na YT

2 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki tej kwocie będę czuł Wasze wsparcie, co zmobilizuje mnie do regularnego - 1 raz w tygodniu - publikowania materiałów na kanale YT: https://www.youtube.com/c/KrzysztofWojczal

To są cztery materiały w miesiącu i tyle jestem realnie w stanie wygospodarować z mojego grafiku dla Was. Życie to sztuka kompromisów i należy znaleźć właściwy balans między rodziną, pracą i pasją :)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michal Stepniak
Michal Stepniak
Próg: 23 zł
Krzysztof Biedrzycki
Krzysztof Biedrzycki
Próg: 34 zł
arek karwowski
arek karwowski
Próg: 12 zł
Paweł Kruszelnicki
Paweł Kruszelnicki
Próg: 23 zł
Anonimowy patron
Próg: 12 zł
Anonimowy patron
Próg: 12 zł