Avatar użytkownika

Kuyavia Backdrops

7
patronów
175 
miesięcznie
7
patronów
175 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

25 zł miesięcznie
Możliwość wypożyczania teł z rentalu i 30% zniżki na tła ze sklepu.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
10 dostępnych miejsc
Zostań oficjalnym partnerem Kuyavia Backdrops! Jeśli organizujesz warsztaty fotograficzne, zapewnimy Ci 4 tła z naszej oferty i atrakcyjne ceny dla uczestników Twoich spotkań!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kuyavia Backdrops w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wspieraj markę Kuyavia Backdrops i dołącz do naszej społeczności, zyskując możliwość wypożyczania naszych teł, pierwszeństwo zakupu nowych wzorów i specjalne ofert na personalizowanie backdropy!

Cześć Kuyaviacy! Z tej strony Jacek i Miłosz. Jesteśmy fotografami, których połączyła pasja do tworzenia ręcznie malowanych teł fotograficznych na płótnie malarskim. Takich samych, na których fotografuje między innymi Anie Leibovitz, Sue Bryce, Felix Kunze, Lara Jade, Clay Cook, czy Michał Treutler :)

Wspierając nasz profil otrzymujecie jedyną i niepowtarzalną możliwość wynajmu naszych ręcznie malowanych teł! W cenie miesięcznego wsparcia macie możliwość wynajmu tła na tydzień pokrywając jedynie koszty transportu!

Dodatkowo specjalnie dla Was mamy ofertę na tło o wymiarze 190x300m na naszym ulubionym grubym płótnie za jedyne 500zł! Możecie wybrać dowolny wzór spośród teł dostępnych w naszym rentalu i spersonalizować je pod siebie!

Jakby tego było mało, to Wy będziecie jako pierwsi widzieli najnowsze wzory naszych teł i będziecie mogli kupić je zanim pojawią się w ogólnodostępnej sprzedaży. Oczywiście w atrakcyjnej cenie :)

To tylko początek naszej wspólnej przygody, bo mamy dla Was jeszcze kilka niespodzianek zaplanowanych w miarę rozwoju naszego Patronite!

Pozdrawiamy,
Zespół Kuyavia Backdrops

Cele Autora

Więcej teł!
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 825 zł brakuje
17%
Przy tym progu będziemy tworzyć jeszcze więcej teł dostępnych w naszej wypożyczalni!
Jak robimy nasze tła!
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 325 zł brakuje
7%
Jeśli dobijemy do tego progu, to stworzymy dokładny poradnik wideo o tym jak tworzymy nasze tła od początku do końca z pokazaniem przykładowych dwóch tekstur. W poradniku omówimy wszystkie narzędzia i materiały jakich używamy tworząc tła Kuyavia Backdrops :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kuyavia Backdrops już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Podciwiński
Michał Podciwiński
25 zł
Grzegorz Grzeszczak
Grzegorz Grzeszczak
25 zł
Jacek Wróblewski
Jacek Wróblewski
25 zł
Marek Zawadzki
Marek Zawadzki
25 zł
Marcin Haczyk
Marcin Haczyk
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.