Kuyavia Backdrops

12 patronów
300 zł miesięcznie
Wspieraj markę Kuyavia Backdrops i dołącz do naszej społeczności, zyskując możliwość wypożyczania naszych teł, pierwszeństwo zakupu nowych wzorów i specjalne ofert na personalizowanie backdropy!

O Autorze

Cześć Kuyaviacy! Z tej strony Jacek i Miłosz. Jesteśmy fotografami, których połączyła pasja do tworzenia ręcznie malowanych teł fotograficznych na płótnie malarskim. Takich samych, na których fotografuje między innymi Anie Leibovitz, Sue Bryce, Felix Kunze, Lara Jade, Clay Cook, czy Michał Treutler :)

Wspierając nasz profil otrzymujecie jedyną i niepowtarzalną możliwość wynajmu naszych ręcznie malowanych teł! W cenie miesięcznego wsparcia macie możliwość wynajmu tła na tydzień pokrywając jedynie koszty transportu!

Dodatkowo specjalnie dla Was mamy ofertę na tło o wymiarze 190x300m na naszym ulubionym grubym płótnie za jedyne 500zł! Możecie wybrać dowolny wzór spośród teł dostępnych w naszym rentalu i spersonalizować je pod siebie!

Jakby tego było mało, to Wy będziecie jako pierwsi widzieli najnowsze wzory naszych teł i będziecie mogli kupić je zanim pojawią się w ogólnodostępnej sprzedaży. Oczywiście w atrakcyjnej cenie :)

To tylko początek naszej wspólnej przygody, bo mamy dla Was jeszcze kilka niespodzianek zaplanowanych w miarę rozwoju naszego Patronite!

Pozdrawiamy,
Zespół Kuyavia Backdrops

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!