Kuyavia Backdrops

10 patronów
250 miesięcznie
Wspieraj markę Kuyavia Backdrops i dołącz do naszej społeczności, zyskując możliwość wypożyczania naszych teł, pierwszeństwo zakupu nowych wzorów i specjalne ofert na personalizowanie backdropy!

O Autorze

Cześć Kuyaviacy! Z tej strony Jacek i Miłosz. Jesteśmy fotografami, których połączyła pasja do tworzenia ręcznie malowanych teł fotograficznych na płótnie malarskim. Takich samych, na których fotografuje między innymi Anie Leibovitz, Sue Bryce, Felix Kunze, Lara Jade, Clay Cook, czy Michał Treutler :)

Wspierając nasz profil otrzymujecie jedyną i niepowtarzalną możliwość wynajmu naszych ręcznie malowanych teł! W cenie miesięcznego wsparcia macie możliwość wynajmu tła na tydzień pokrywając jedynie koszty transportu!

Dodatkowo specjalnie dla Was mamy ofertę na tło o wymiarze 190x300m na naszym ulubionym grubym płótnie za jedyne 500zł! Możecie wybrać dowolny wzór spośród teł dostępnych w naszym rentalu i spersonalizować je pod siebie!

Jakby tego było mało, to Wy będziecie jako pierwsi widzieli najnowsze wzory naszych teł i będziecie mogli kupić je zanim pojawią się w ogólnodostępnej sprzedaży. Oczywiście w atrakcyjnej cenie :)

To tylko początek naszej wspólnej przygody, bo mamy dla Was jeszcze kilka niespodzianek zaplanowanych w miarę rozwoju naszego Patronite!

Pozdrawiamy,
Zespół Kuyavia Backdrops


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika