Lepiej Biegać - Marcin Suski

W Patronite od 27.02.2018

Ruszam w świat!

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Taka kwota zapewni możliwość wejścia na wyższy poziom treningu.
To możliwość współpracy z profesjonalnym trenerem - niezbędna do dalszej poprawy wyników.

To regularna opieka fizjoterapeuty - na pewnym poziomie obciążenia treningowe mogą być na tyle duże, że potrzebna jest opieka fizjoterapeuty, który pomoże je zniwelować i nie doprowadzić do przetrenowania i kontuzji.

To możliwość zakupu odpowiedniego wyposażenia do treningu, rehabilitacji czy na zawody - ubrania, buty, suplementy, sprzęt wymagany regulaminem zawodów - to wszystko się zużywa i praktycznie stale czegoś brakuje.

To wreszcie udział w obozach treningowych w Polsce i za granicą - to największy wydatek, ale to też prawdziwy poligon dla biegacza, który daje największe efekty. Treningi biegowe w specyficznych warunkach, praca z fizjoterapeutami i trenerami najwyższego kalibru, podane w skoncentrowanej dawce i upakowane w krótkim czasie. Każdy taki obóz to trampolina dla biegacza!

Dobro wraca!

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

To z czystej pasji narodził się blog lepiejbiegac.pl, gdzie od ponad dwóch lat regularnie zamieszczam artykuły, dzieląc się wiedzą w zakresie treningu biegacza, diety, rehabilitacji, sprzętu i motywacji. Piszę o tym, co sam przeżyłem, co przetestowałem na sobie i co pomogło mi żyć zdrowo i Lepiej Biegać. Chcę wprowadzić nową jakość pisania o bieganiu. Czytelnicy mi ufają, a społeczność skupiona wokół lepiejbiegac.pl ciągle rośnie.

Dzięki zastrzykowi finansowemu, będę mógł zlecić pewne kwestie techniczne profesjonalistom, dzięki strona będzie lepiej dostosowana do potrzeb czytelników, a ja będę miał więcej czasu na zajęcie się wartością merytoryczną - czyli tym, co czytelnika interesuje najbardziej.

Dzięki Twojej pomocy, na stronie będą się częściej pojawiać wartościowe, rzetelne artykuły, konsultowane z dietetykami, trenerami i fizjoterapeutami.

Będę również mógł pisać więcej recenzji sprzętu, a także brać udział w większej ilości biegów i pisać relacje, które tak bardzo cenią moi czytelnicy.

Pomysły

Lepiej Biegać - Marcin Suski

Ultra-Trail du Mont-Blanc - the CCC

8 000 zł

0%

osiągnięto

8 000 zł

brakuje

Wzięcie udziału w Ultra-Trail du Mont-Blanc (UTMB) to marzenie każdego ultrasa - bieg górski ultra w Alpach! Od kiedy tylko zakochałem się w bieganiu po górach, UTMB to też moje marzenie - i w tym roku je spełnię!!
Pierwszy, najcięższy krok mam już za sobą - zostałem wylosowany spośród wielu chętnych i dostałem tę szansę, żeby zmierzyć się na trasie najbardziej znanego ultramaratonu górskiego, z profesjonalistami z całego świata! Będą tam wszyscy wielcy... i ja! :D

Kiedy emocje nieco opadły, zaciążyły sprawy przyziemne - pieniądze, a jakże! Koszt całej wyprawy okazał się dużo wyższy niż przypuszczałem. Przeloty, zakwaterowanie, zakup sprzętu odpowiedniego do alpejskich warunków i zgodny z regulaminem biegu - nic wiele człowiek nie przyoszczędzi, bo to przecież kulminacja sezonu!

Co dozbieram, to dozbieram, ale jedyne na co mogę naprawdę liczyć, to dobro i szczodrość tych, którzy wiedzą, co to znaczy mieć marzenia i być o krok od ich spełnienia! W Chamonix chciałbym pojawić się nie na chwilę przed startem, tylko przynajmniej na tyle wcześnie żeby móc się zaaklimatyzować i poczuć tę niepowtarzalną atmosferę tej imprezy światowego formatu. Zamierzam chłonąć każdą chwilę przed biegiem i w trakcie biegu, dać z siebie wszystko i zostawić rzekę potu na trasie i łez szczęścia na mecie, a potem opisać wszystko w najbardziej emocjonującej relacji, jaką dotychczas stworzyłem. Jeśli finanse (albo sponsorzy) pozwolą, może powstanie również i relacja wideo??

Pomożesz mi spełnić marzenie ultrasa?! :D

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)