Kinga Naczke| Lifestyle Girl

W Patronite od 27.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
210 łącznie
Hej. Jestem Kinga i prowadzę lifestylowego bloga i instagrama. Będzie mi bardzo miło, jeśli ze chcesz mnie wspierać.

O Autorze

Od stycznia 2019 prowadzę bloga stricte lifestylowego https://www.lifestylegirl.pl/  oraz instagrama https://www.instagram.com/daily_lifestyle_girl/ .  Na tym blogu znajdziecie wszystko co mnie interesuje, ale przede wszystkim są tam recenzje książek czy spektakli. 

 Nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie uda mi się odnieść taki sukces przynajmniej na blogu. Ten profil założyłam tylko po to, żeby móc dalej rozwijać swoją pasję.

Trochę o mnie:

Jestem Kinga.  Mam 18 lat i jeszcze chodzę do ogólniaka o profilu humanistycznym.

Uwielbiam pisać o wszystkim i o niczym. Oprócz pisania lubię czytać książki, oglądać musicale czy rozmawiać na przeróżne tematy. 

Jestem fanką muzyki, teatru, w szczególności Muzycznego w Gdyni, musicali, podróży, kotów, tańca, wierszy, książek, itp.

 

Do prowadzenia bloga skłoniła mnie w 2019 lekcja informatyki, gdzie na ocenę mieliśmy założyć bloga. Po założeniu go, z ciekawości stwierdziłam, że spróbuję go pociągnąć, bo gdzieś czułam potrzebę dzielenia się tym co widziałam m.in. w teatrze. 

 

W przyszłości chciałabym być m.in. dziennikarką. 


Muzyka, kino, podróże, książki, lifestyle w większości teatr - to jest to, co można znaleźć u mnie na blogu.

Podczas prowadzenia tego bloga miałam okazję przeprowadzić wywiad m.in. z:

Mają Gadzińską https://www.lifestylegirl.pl/2020/03/w-moim-zyciu-zawsze-bya-obecna-muzyka.html czy Krzysztofem Kowalskim https://www.lifestylegirl.pl/2020/08/Wywiad-Krzysztof-Kowalski.html

Jestem otwarta na różne propozycje.  W sprawie kontaktu lub propozycji możecie napisać do mnie na e-mail: kinganaczkekontakt@gmail.com

Postanowiłam założyć Patronite, żeby móc jeszcze bardziej rozwijać swoje pasje i swojego bloga

Dzięki pieniądzom zebranym tutaj będę mogła kupować m.in.

bilety do teatrów, bo niestety kultura kosztuje i to nie mało

ciekawe książki, które później będę recenzować


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika