Lukas Ujma Photoworks

5 patronów
230 miesięcznie

Baśniowa postprodukcja w Photoshop. Kurs retuszu zdjęć plenerowych.

1 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Edit: Kurs jest już w trakcie wstępnych przygotowań do realizacji. Zostanie zrealizowany najpóźniej do 30 czerwca 2022. Dostęp do kursu otrzymają osoby, które dołączą do mojego Patronite przed 31 grudnia 2021 i wykupią subskrypcję 46 zł przez 6 miesięcy lub osoby, które wykupią przed 31 grudnia 2021 miesięczną subskrypcję z wyższych progów wsparcia.

Zrealizuję dla Was wyjątkowy kurs. Będzie to kurs zawierający techniki retuszu zdjęć w programie Photoshop określane jako bajkowe/baśniowe/fineart. Kurs będzie dotyczył zdjęć plenerowych i będzie najobszerniejszym tego typu kursem na rynku polskim.

Jego powstawanie będzie poprzedzone dokładnym zbadaniem rynku fotograficznego, obecnych trendów. W tworzeniu kursu wezmę pod uwagę wasze sugestie i oczekiwania. Kurs będzie zrealizowany w taki sposób aby jego treści były zrozumiałe dla osób początkujących. Dostęp do kursu otrzymasz od progu wsparcia 46 zł. Jeśli mimo Twojego wsparcia kurs nie zostanie zrealizowany, to w ramach podziękowania za comiesięczne wsparcie otrzymasz ode mnie dostęp do wszystkich kursów z mojego sklepu/strony lukasujma.com oraz do wszystkich tutoriali, które zamieszczam w dziale "Posty" na Patronite. Jeśli zaczniesz wspierać mnie już dziś, to znacznie zwiększysz szansę na realizację kursu i dlatego w podziękowaniu, zaraz po jego realizacji otrzymasz dostęp do wszystkich lekcji kursu. Kurs zrealizuję w ciągu 6 miesięcy licząc od stycznia 2022r. Jak już kurs zostanie zrealizowany, to w całości będzie dostępny tylko dla Patronów, którzy wspierali mnie w okresie realizacji przez minimum 6 miesięcy. Tak więc jeśli w najbliższym czasie dołączysz do mnie na Patronite i wesprzesz przez 6 miesięcy z rzędu ten projekt, to za kwotę 276 zł rozłożoną na 6 rat lub opłaconą jednorazowo, otrzymasz kurs warty dużo więcej. Od lipca 2022 kurs będzie dostępny na stronie lukasujma.com w cenie 1600 zł.

Kurs fotografii studyjnej Fine Art.

2 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Kompletny kurs z wykonania sesji zdjęciowej Fine Art w fotografii dziecięcej.
Nauczysz się wykonywać sesje przy użyciu lamp studyjnych błyskowych oraz lamp światła ciągłego LED. Poznasz najważniejsze zasady związane z techniką wykonywania zdjęć Fine Art w studio. Nauczysz się zaawansowanej postprodukcji zdjęć portretowych Fine Art.
Kurs po jego realizacji będzie dostępny tylko dla Patronów, którzy zasubskrybują i wesprą mój projekt przez minimum 6 miesięcy kwotą 46 zł lub jednorazowo kwotą 276 zł. Kurs zostanie zrealizowany w drugiej połowie 2022 roku. Gdy kurs będzie już gotowy będzie dostępny tylko na moim sklepie lukasujma.com w kwocie 890 zł lub wyższej.
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 46 zł
Marta Wojtaszak
Marta Wojtaszak
Próg: 46 zł
Iwona Woźniak
Iwona Woźniak
Próg: 46 zł
Anonimowy patron
Próg: 46 zł
Patrycja Twaróg
Patrycja Twaróg
Próg: 46 zł