Magazyn Szum

W Patronite od 01.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 291

Liczba Patronów: 280

Zostań Patronem
Kup na prezent
79 patronów
2 120 miesięcznie
9 670 łącznie

Więcej autorskich materiałów

3 000 zł

miesięcznie

70%

osiągnięto

880 zł

brakuje

Dzięki tej kwocie uda nam się rozszerzyć działalność magazynu poprzez możliwość zamawiania i publikowania większej liczby tekstów, rozmów etc., przy jednoczesnym utrzymaniu adekwatnych wynagrodzeń dla twórców i twórczyń tekstów, grafik oraz innych osób, z którymi współpracujemy.

Jeszcze lepsza „Godzina Szumu”

5 000 zł

miesięcznie

42%

osiągnięto

2 880 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli nam nie tylko na rozszerzenie działalności online, ale także na rozwój podcastu „Godzina Szumu”. Nasz podcast liczy ponad siedemdziesiąt odcinków i sądząc po Waszych reakcjach, cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Jest to świetna rozgrzewka przed wycieczką do muzeum czy galerii – możecie wysłuchać tu rozmów o najciekawszych wystawach, nowych projektach artystycznych, praktyce twórczej artystek i artystów czy wysłuchać opinii na temat problemów trawiących środowisko artystyczne. Zawsze z pierwszej ręki!

Chcemy, żeby „Godzina Szumu” była dla was jak najbardziej przystępna i atrakcyjna, dlatego chcielibyśmy kontynuować współpracę z profesjonalnym studiem nagraniowym: utrzymać jakość nagrań, a wraz z nią przyjemność słuchania. A to dopiero początek zmian!

Odpalamy nową stronę!

10 000 zł

miesięcznie

21%

osiągnięto

7 880 zł

brakuje

Tak szczodre wsparcie oprócz rozwijania podcastu i publikowania większej liczby tekstów pozwoli nam na modernizację naszej strony internetowej.

W 2023 roku planujemy radykalnie rozszerzyć naszą działalność w sieci. Treści, które do tej pory ukazywały się tylko w wydaniu drukowanym, teraz zagoszczą na naszej WWW. Otrzymacie więc dostęp do ogromnej liczby różnorodnych tekstów i materiałów. Planujemy nowe działy, bardziej przejrzyste i łatwe w nawigacji sekcje, poręczne archiwum oraz wreszcie – chcemy, by nasza platforma była przystosowana dla osób w spektrum niepełnosprawności.

To wszystko wymaga przeprojektowania strony pod względem graficznym i programistycznym oraz dostosowania jej do nowego modelu działania. W tej kwocie powstanie również spójna i przejrzysta identyfikacja wizualna „Szumu”. Dzięki Wam może się to udać!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adam Ploszaj
Adam Ploszaj
Próg: 30 zł
Ania Michaś
Ania Michaś
Próg: 30 zł
Maria Sitkowska
Maria Sitkowska
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
jerzy rz
jerzy rz
Próg: 10 zł