W Patronite od 10.03.2021

Maja Klemp - mieszkająca w Nowym Jorku pisarka, autorka książki "Pakistańskie wesele". Od 2020 roku prowadzi bloga "Miłość w czasach strefowych".

O Autorze

Cześć, tu Maja :)

Pochodzę z Gdyni, od 2019 roku mieszkam "chwilowo-na-stałe" w Nowym Jorku. Studiowałam japonistykę i hispanistykę na Cardiff Univeristy oraz europeistykę na University of Bath. Podczas studiów mieszkałam w Wielkiej Brytanii, Chile, Japonii, Czechach i Hiszpanii. W 2016 roku wyszłam za mąż za poznanego na studiach Pakistańczyka. 

Jakiś czas temu moim największym marzeniem było wydanie książki. W zeszłym roku udało mi się je zrealizować, publikując w wydawnictwie Moc Media "Pakistańskie wesele"- opis mojego dwutygodniowego pobytu w Pakistanie.

Przy okazji stałam się autorką bloga "Miłość w czasach strefowych", na którym opisuję swoje podróże, doświadczenia związane z mieszkaniem w różnych miejscach na świecie i historię mojego multikulturowego związku. I chociaż kiedyś zarzekałam się, że blogowanie nie jest dla mnie, teraz przyznaję, że naprawdę to uwielbiam! Piszę również artykuły gościnne, między innymi w klubie Polek na Obczyźnie , na Onet i na Ofeminin. Staram się pisać lekko i z humorem, ale przy okazji poruszać też ważne problemy społeczne, takie jak dyskryminacja i ksenofobia. 

Pełną listę moich felietonów znajdziecie TUTAJ.

Teraz marzę o tym, żeby móc się całkowicie poświęcić pisaniu: kolejnych książek, postów, artykułów. Pisanie stało się moją nieodpłatną pracą na cały etat i chociaż nadal szukam "normalnego" zatrudnienia, tak naprawdę nie wyobrażam sobie już wrócić za firmowe biurko. Pisząc jestem szczęśliwa, robię to, co naprawdę kocham. 

Dlatego, jeśli lubicie czytać mojego bloga, albo czekacie na więcej książek i artykułów spod mojego pióra, może macie ochotę wesprzeć moją twórczość? Na przykład poprzez zasponsorowanie mi hostingu bloga, herbaty lub lodów (miętowych albo o smaku earl greya). Bo wiecie, bez herbaty to się nie da pisać! 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)