W Patronite od 05.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Profil ma na celu wizję artysty, gdzie zajmuję się wizualizacją i energetyką danego człowieka poprzez wyrażanie energii w formie Malowania Mandali. Kocham również fotografię, i medytację przy muzyce na częstotliwości 432Hz. Uwielbiam też książki, bez których nie mogę żyć♥

O Autorze

Cześć Wszystkim! Z tej strony Dorota. Mam 35 lat. Moja przygoda z malowaniem mandali zaczęła się w 2015 roku. 

Mandale to symbole medytacyjne, które odzwierciedlają nasz stan ducha.  Jeśli maluję je dla kogoś, to tutaj na podstawie zdjęcia indywidualnie podchodzę do danego człowieka. Wnikam w jego przestrzeń energetyczną,  gdzie podczas medytacji pojawiają mi się symbole, które mają za zadanie pozytywnie wpłynąć na daną osobę. Kiedy maluję  dla Was na zamówienie to staję się kanałem łączącym osobę z polem Najwyższej Jaźni - czyli Bogiem. Kiedy patrzę na zdjęcie danej osoby, to tworzy się wtedy nić energetyczna. Dzięki wysyłanej intencji mandala tworzy przestrzeń na planie duchowym, chociaż w fizycznym świecie jeszcze jej nie ma. Moc kreacji jest naprawdę ogromna! Stworzona specjalnie dla Ciebie ma ogromny wpływ na Twoje życie. Daje poczucie bezpieczeństwa, miłości i zdrowia.  To także impuls do szybkich zmian na każdym polu życiowej drogi.
 

Maluję zawsze z intencją. Intencja jest bardzo ważna, bo mówi tak naprawdę wiele o danym człowieku, w jakiej energetyce aktualnie się znajduje. Chętnie wprowadzę Was w mój magiczny świat, gdzie dowiesz się wielu ciekawych informacji o sobie samym, a także będziesz mógł/mogła wnieść do swego życia trochę kolorowej energii.

Moje mandale wiszą już u wielu osób w Polsce. Maluję również dla dzieci, i do pokoi medytacyjnych.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem