Mandale z Intencją

W Patronite od 05.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Profil ma na celu wizję energetyczną przedstawianą w mandali. Malowanie mandali, to indywidualne podejście do danego człowieka, gdzie poprzez stan medytacji kreuję intencję, jaka została wysłana, i wklejam ją w obraz energetyczny jakim jest Mandala.

O Autorze

Cześć Wszystkim! Z tej strony Dorota Dziubdziela. Mieszkam nie daleko od Krakowa w pobliskiej wsi o nazwie Swojczany. Zawodowo zajmuję się copywritingiem. W wolnych chwilach maluję obrazy energetyczne jakimi są Mandale. Moja przygoda z malowaniem mandali zaczęła się w 2015 roku. 

Mandale to symbole medytacyjne, które odzwierciedlają nasz stan ducha.  Jeśli maluję je dla kogoś, to tutaj na podstawie zdjęcia indywidualnie podchodzę do danego człowieka. Dzięki wysyłanej intencji mandala tworzy przestrzeń na planie duchowym, chociaż w fizycznym świecie jeszcze jej nie ma. Moc kreacji jest naprawdę ogromna! Stworzona specjalnie dla Ciebie ma ogromny wpływ na Twoje życie. Daje poczucie bezpieczeństwa, miłości i zdrowia.  To także impuls do szybkich zmian na każdym polu życiowej drogi.
 

Maluję zawsze z intencją. Intencja jest bardzo ważna, bo mówi tak naprawdę wiele o danym człowieku, i w jakiej energetyce aktualnie się znajduje. Chętnie wprowadzę Was w mój magiczny, kolorowy świat, gdzie dowiesz się wielu ciekawych informacji o sobie samym, a także będziesz mógł/mogła wnieść do swego życia trochę energii z innego wymiaru.

Moje mandale wiszą już u wielu osób w Polsce. Maluję również dla dzieci, i do pokoi medytacyjnych.

 

Moje mandale możesz znaleźć tutaj:        https://www.facebook.com/mandalezintencja

Możesz też mnie poznać od innej strony: https://www.instagram.com/mandalezintencja/

 

 

DLACZEGO TUTAJ!

Na chwilę obecną to jedyna możliwość utrzymania i dalszy rozwój projektu Maluje Mandale. Nie wiem, czy tego typu oddolna inicjatywa może stać się moją jedyną pracą, ale nie ukrywam, że każda nawet najmniejsza pomoc pozwoli mi nie tylko odetchnąć, ale i również realizować moje intencje skierowane do osób, których interesuje rozwój duchowy, i poczuć jak fantastyczna płynie energia z mandali. 

♦ Czego pragnę!

• Rozwoju zarówno tego o podłożu ducha jak i samorealizacji w świecie sztuki, gdzie nadal Malowanie mandali jest nadal mało popularne.

• Możliwości kreacji, dzięki której będę mogła tworzyć nowe projekty zarówno fizyczne, jak i te wirtualne, tak by każdy miał do nich dostęp, tak by każdy mógł widzieć energie miłości. 

• Niesamowite jest to, że każdy może włożyć w ten projekt cząstkę siebie.

• Nikt nie ma tu obowiązku wspierania mnie, a jest to wynik tylko i wyłącznie Twojej wolnej woli. 

                                                                          ♥♥♥

Moim celem jest także uświadamianie, jak ważna jest w naszym życiu miłość, czy szerzenie dobra oraz pomoc. Często podczas malowania staram się wpleść tę miłość tam, gdzie jej brakuje. Zrozumienie człowieka to największa zagadka, ale to właśnie jest w nas wyjątkowe! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem