Muzyka dla duszy .pl

W Patronite od 07.10.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
W mojej głowie zrodził się pomysł, aby stworzyć stronę, na której znajdziecie wszelkie aktualności związane z polską muzyką chrześcijańską, swoistego „centrum”. Wasze wsparcie równa się większy zasięg, a co za tym idzie? Więcej osób może usłyszeć muzykę ludzi, którzy w centrum życia stawiają Boga.

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Jerzy Ledziński i jestem założycielem strony Muzykadladuszy.pl

W mojej głowie zrodził się pomysł, aby stworzyć stronę, na której znajdziecie wszelkie aktualności związane z polską muzyką chrześcijańską, swoistego „centrum”. Wasze wsparcie równa się większy zasięg, a co za tym idzie? Więcej osób może usłyszeć muzykę ludzi, którzy w centrum życia stawiają Boga. Jeśli jesteś osobą wierzącą, to jesteś raczej świadomy tego jak ważne jest głoszenie dobrej nowiny. W życiu chrześcijanina jest to wręcz fundamentalne.

Jak myślicie, czy statystyczny nastolatek nie zwróci większej uwagi na treść przesłania w muzyce, której słucha aniżeli na artykuł na stronie, któregoś z portali chrześcijańskich? Czy jesteśmy świadomi jak znakomite narzędzie ewangelizacji jakim jest muzyka jest bagatelizowane?

 

Niech ludzie usłyszą Dobrą Nowinę!

Wielu muzyków inwestuje swoje prywatne środki w to, aby nagrać w profesjonalnych warunkach swoje utwory. Nagrywają teledyski, które również kosztują, a przede wszystkim inwestują swój czas, choć wielu z nich ma swoje rodziny. Wielu muzyków, kładących mocny nacisk na treść ich utworów, ma często realny wpływ na życie innych ludzi i warto, aby dać słuchaczom możliwość odnalezienia miejsca w sieci gdzie mogą sprawdzić i posłuchać takich właśnie artystów, często tworzących w tzw. podziemiu, nie mający zasięgu.

Jako przykład podam mój utwór. Zasięg? ponad milion wyświetleń na Youtube. Jest naprawdę mnóstwo świetnych utworów, ale dzisiaj nie wystarczy tylko to, że umiesz nagrać dobry utwór. Dzisiaj musisz pokazać światu, że w ogóle istniejesz.

A tutaj przykład mojego kolejnego teledysku z chrześcijańskim przekazem:

Oraz przykład nagrań innych świetnych chrześcijańskich muzyków, którzy potrzebują takiego narzędzia promocji:

Pomóżcie promować to niesamowicie skuteczne narzędzie ewangelizacji jakim jest muzyka chrześcijańska.

Mój cel?

  1. Stworzyć lepsze warunki promocji muzyków chrześcijańskich poprzez przeprowadzanie wywiadów, nagrywanie podcastów, informowanie o nowych nagraniach i recenzowaniu płyt.
  2. Wykorzystać muzykę chrześcijańską skuteczniej, aby dobra nowina dotarła jak najdalej.

Potrzebujemy trzech składników:

  1. Modlitwy
  2. Pieniędzy
  3. Ludzi, którzy chcą pisać na naszą stronę

 

Poniżej jeden z cyklów, które chciałbym wdrożyć na stałe do programu MuzykaDlaDuszy


 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!