My Wonderland.com.pl

W Patronite od 03.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1830

Liczba Patronów: 1751

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
84 miesięcznie
928 łącznie

1 pokaz każdego miesiąca!

2 399 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

2 315 zł

brakuje

Moim celem jest organizacja pokazu kreacji wraz z wystawą zdjęć raz w miesiącu. Każdego miesiąca chciałabym odwiedzić inne miasto lub miasteczko w Polsce razem z najnowszym projektem.
Planuje zacząć od mniejszych miejscowości, aby w pierwszej kolejności tam rozwinąć skrzydła osobom, które są artystycznie uzdolnione lub które po prostu mają pomysł na siebie ale brak im możliwości, czyli brak im miejsc, które dawałyby szanse spróbowania się w jakiejś dziedzinie wpasowanej w projekt.

Co będzie nagrodą dla Ciebie za wypełnienie celu?

Każdego miesiąca będę Cię zapraszać na kolejny pokaz kreacji :) Będziesz na nich gościem VIP a jeśli nie uda Ci się pojawić na miejscu to taki pokaz będzie również dostępny na live na FB.
Poza tym od 2 progu wsparcia mam dla Ciebie super live na cały dzień! Będzie to live z backstage, czyli całego dnia przygotowań do pokazu. Będę je dla Ciebie transmitować w tajnej grupie na FB przy okazji dosłownie KAżDEGO przygotowania do KAżDEGO pokazu lub wernisażu. Będzie można oglądać jak się przygotowujemy do wydarzenia i z jakimi kłopotami się zmierzamy. Będziemy się z Tobą witać na bieżąco co jakiś czas i opowiadać o tym jak idzie praca. Czy się wyrobimy? Czy modelka zmieści się w kreacje? Czy tancerki mają wystarczająco miejsca? itp.

O wszystkim będziesz wiedzieć w pierwszej kolejności! :)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Justyna Pytko
Justyna Pytko
Próg: 56 zł
Magdalena Kazalska
Magdalena Kazalska
Próg: 12 zł
Anonimowy patron
Próg: 8 zł
lukasz szydlo
lukasz szydlo
Próg: 56 zł
Anna Kazalska
Anna Kazalska
Próg: 8 zł