Strefa Patrona:

86

patronów

1290 zł

miesięcznie

7275 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
55
miesięczne wsparcie
32
liczba patronów

  Nazywam się Marcin Łukański i tworzę kanał Na Gałęzi, który poświęcony jest odkrywaniu technicznych, wizualnych i operatorskich tajników kinematografii. Jak film został nakręcony? Dlaczego kamera pracuje tak, a nie inaczej? Czego możesz nie wiedzieć o swojej ulubionej produkcji? Zapraszam Na Gałęzi!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 86%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 210 zł
Baza wiedzy!
Chciałbym aby Na Gałęzi stało się największym i najlepszym w Polsce, a nawet na świecie, kanałem pokazującym drugie dno największych produkcji filmowych. Abyście wchodząc na kanał mogli być pewni, że Wasze ulubione filmy zostały rozebrane na czynniki pierwsze. Dowiecie się jak zostały stworzone, jakich chwytów i tricków używali twórcy aby zbudować historię i wywołać u Was określone emocje. Osiągając tę kwotę możemy zacząć wspólnie budować to ogromne źródło wiedzy. Umożliwi ona zapewnienie podstawy pod dalszy rozwój kanału i wprowadzenie co najmniej jednego lub dwóch dodatkowych materiałów w skali miesiąca.
0%
43 %
100%
osiągnięto 43%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 1710 zł
Ciągły rozwój!
Zebranie takiej kwoty pozwoli na mocne skoncentrowanie się nad rozwojem kanału, rozbudowanie programów, produkcję większej ich ilości oraz bardzo solidny fundament, dzięki któremu będę mógł z większym spokojem spędzać kolejne dni nad pracą nad Na Gałęzi.
0%
12 %
100%
osiągnięto 12%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 8710 zł
Spoglądanie w przyszłość!
Wszystkie kwoty zbliżające nas do tego progu lub go przekraczające pozwolą na szybszy rozwój kanału i społeczności. Wprowadzenie live streamów, mini-festiwali Na Gałęzi, czyli cyklicznych spotkań z widzami, w czasie których na żywo poprowadzimy panele i dyskusje, rozwinięcie bardziej techniczno-operatorskiej części kanału, w której pojawią się dokumenty oraz recenzje sprzętu, większe urozmaicenie materiałów i jeszcze większą ich profesjonalizację. Wszystko po to, abyście mogli czerpać z moich materiałów jak najwięcej wartościowej wiedzy i informacji o produkcji filmowej.

O Autorze

Nazywam się Marcin Łukański i tworzę kanał Na Gałęzi. Kanał jako jeden z niewielu w Polsce, a nawet na świecie, poświęcony jest odkrywaniu tajników sztuki operatorskiej w wielkich kinowych produkcjach. Staram się w przejrzysty, dokładny i swobodny sposób omówić wszelkie techniczne i wizualne chwyty stosowane przez reżyserów i operatorów kamer. Dlaczego dana scena powoduje, że czujemy konkretne emocje? W jaki sposób prowadzenie kamery wpływa na nasz odbiór historii? Czy kolory mają w filmie znaczenie? Jak wygląda montaż w największych kinowych przebojach?

 

 

Staram się pomóc Wam odkryć filmy na nowo. Ukazać ich drugie dno, a równocześnie zainspirować do tworzenia własnych produkcji filmowych. Obserwując i analizując pracę innych, sami możemy się bardzo dużo nauczyć.

 

Chciałbym aby Na Gałęzi stało się kompletnym i wyczerpującym zbiorem wiedzy i ciekawostek o wielkich kinowych produkcjach. Równoczesnie chciałbym stworzyć miejsce, w którym każdy fan kina poczuje się jak w domu. Miejsce, w którym absolutnie każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami, bez obaw podyskutować z innymi oraz - przede wszystkim - zapytać o wszelkie tajniki produkcji filmowej.

 

 

Bardzo pragnąłbym aby Na Gałęzi stało się nie tylko wirtualnym źródłem fajnej wiedzy o wszelkich wizualnych aspektach produkcji filmowej, ale również większą inicjatywą, która wykroczy poza obszar Internetu.

 

 

 

Obecne cele na przyszłość:

- Stworzenie największej w Polsce, a nawet na świecie, bazy wiedzy o filmach od strony techniczno-operatorskiej.

- Ciągły rozwój kanału, tworzenie nowych formatów, livestreamów, materiałów o polskich filmach.

- Utworzenie solidnej podstawy pod ekspansję poza Internet - serie spotkań, paneli, dyskusji, a przede wszystkim pełno dobrej zabawy :)

- Początek budowania ekipy produkcyjnej Na Gałęzi.

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 10
Bardzo dziękuję Wam za to symboliczne wsparcie. Sam fakt, że zdecydowaliście się podziękować mi finansowo za Na Gałęzi jest czymś niesamowitym!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 61
Od tego progu wszyscy Patroni otrzymują:

- Dostęp do specjalnej, zamkniętej grupy na Facebooku, w której możecie się spodziewać masy zakulisowych materiałów, luźnych livestreamów z widzami, oraz - przede wszystkim - wersji "reżyserskich" moich filmów z YT. W wersjach reżyserskich opowiadam o rzeczach, które nie trafiły do ostatecznego materiału na kanale, przedstawiam więcej przykładów poddanych analizom i opowiadam o procesie powstawania takich materiałów.

- Dodatkowo to miejsce, w którym jestem cały czas dostępny i aktywny, miejsce swobodnej rozmowy między mną, a moimi widzami.

- W grupie panuje bardzo fajny klimat i miła atmosfera. Zapraszam :)
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 8
Bardzo Ci dziękuję za tak szczodre wsparcie. Jesteś mega! :) Oczywiście otrzymujesz wszystkie rzeczy z poprzedniego progu! Dodatkowo możesz swobodnie odezwać się do mnie w wiadomości prywatnej na FB i podać jakąkolwiek scenę/sekwencję/fragment wybranego filmu, zadać dowolne pytanie na jego temat, a ja w wyczerpujący sposób odpowiem na wszystkie wątpliwości. Bardzo pomoże, jeśli uda Ci się dany fragment znaleźć na YT!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 4
Ten próg obejmuje wszystkie rzeczy z poprzedniego progu. Ponadto, jeśli tylko będzie taka możliwość, wybrane materiały otrzymasz do obejrzenia przedpremierowo!
Zostań patronem
70 zł / miesiąc
patroni: 2
Zdobywając ten próg, poza poprzednimi nagrodami, otrzymujesz możliwość przesłania mi swojej realizacji do oceny i analizy. Bardzo często przesyłacie mi w wiadomościach swoje filmy z prośbą o ocenę. Często nie jestem w stanie na takie wiadomości odpisywać, gdyż tego typu prac jest zdecydowanie za dużo abym mógł rzetelnie je obejrzeć i merytorycznie odpowiedzieć na Wasze pytania. Tym razem masz pewność, że wspólnie podyskutujemy o Twoich dokonaniach :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo Ci dziękuję za tak wielkie wsparcie! Poza nagrodami z poprzednich progów możesz zadać mi pytanie, które na pewno pojawi się w kolejnym odcinku serii FAQ.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Kwota olbrzymia! Bardzo Ci dziękuję! Poza nagrodami z poprzednich progów, masz możliwość zaproponowania filmu, który pojawi się w serii "Co jest nie tak z...". Prosiłbym o zaproponowanie minimum trzech filmów, z których wybierzemy jeden. Po szczegóły odnośnie odbioru tej nagrody zapraszam na maila/priv. W skrajnych przypadkach, w których zaproponowane filmy nie będą nadawały się do tego formatu, zastrzegam sobie prawo do poproszenia o nową serię propozycji. Myślę jednak, że się dogadamy :)
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Bardzo Ci dziękuję za tak olbrzymie wsparcie! Otrzymujesz możliwość zasugerowania mi filmu do obszernej analizy, która pojawi się na kanale. Bardzo bym prosił o kilka propozycji, z których wspólnie wybierzemy jeden film. Po szczegóły odnośnie odbioru tej nagrody zapraszam na maila/prv. W skrajnych przypadkach, w których zaproponowane filmy nie będą nadawały się do analizy, zastrzegam sobie prawo do poproszenia o nową serię propozycji. Myślę jednak, że się dogadamy :)

Oczywiście otrzymujesz również wszystkie nagrody z poprzednich progów.
Zostań patronem
400 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Abstrakcyjna kwota! Ogromnie Ci dziękuję! W ramach tej nagrody, możesz mi wskazać scenę/sceny z wybranego przez siebie filmu, które specjalnie dla Ciebie zanalizuję w formie video i prześlę taki krótki materiał filmowy tylko Tobie! Po szczegóły odnośnie odbioru tej nagrody zapraszam na maila/prv :)

Oczywiście otrzymujesz również nagrody z poprzednich progów.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni