Ewelina Gąciarska

W Patronite od 24.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2613

Liczba Patronów: 2773

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
45 miesięcznie
588 łącznie
Prowadzę stronę naislandii.pl, oraz konta na instagramie i facebooku, na których dzielę się ważnymi rzeczami dla islandzkiej Polonii.

O Autorze

Hej! 

Jestem Ewelina. Moja przygoda z Islandią zaczęła się już ćwierć wieku temu, w 1996 roku. Mając zaledwie 2 latka, wyjechałam z rodzicami na Islandię. 

Czasem mówię o sobie ,,dziecko emigracji", gdyż to ona w dużym stopniu mnie ukształtowała. Znam ją też z wielu stron. Byłam dzieckiem, które mieszka z babcią i ma rodziców za granicą. Byłam dzieckiem, którego tata pracuje na obczyźnie, a mama jest w domu. Byłam młodą nastolatką w obcym kraju. Jestem dorosłym wychowanym za granicą. 

Jedno z moich pierwszych zdjęć na Islandii

 

Moją największą pasją jest jeździectwo. W siodło usiadłam w wieku 6 lat i...tak zostało. Uwielbiam pracę z końmi, a na Islandii mamy niezwykłą rasę. Chętnie dzielę się swoją wiedzą w temacie jeździectwa (islandzkiego i nie tylko), oraz pomagam w razie potrzeby.

Od prawie dwóch lat prowadzę konto na instagramie pod nazwą islandzkie.ciekawostki. Dzielę się tam wieloma ciekawymi miejscami, ważnymi wydarzeniami w kraju, oraz poradami na temat życia, czy zwiedzania na Islandii. 
http://instagram.com/islandzkie.ciekawostki/

Rok temu powstała moja strona internetowa, na której znajdują się ważne informacje dla Polaków na Islandii np.dotyczące zakupu nieruchomości czy zasiłku dla bezrobotnych. 
http://naislandii.pl
Udzielam również wielu rad ludziom, którzy kontaktują się ze mną za pomocą maila lub mediów społecznościowych. 


 

Jestem również tłumaczem języka islandzkiego, oraz autorką e-booków o Islandii. W tym roku wyszły 2: ,,Toltem przez Islandię", czyli wszystko o koniach islandzkich, oraz ,,Islandzkie Ciekawostki", który jest zbiorem wszelkiej wiedzy o wyspie.
 

Wsparcie patronów pozwoli rozwijać moją stronę oraz wypuścić książki nie tylko w postaci e-booków, ale również w formie papierowej. To jest mój główny cel. Chciałabym również promować jeździectwo wśród islandzkiej Polonii.
 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
K.K
K.K
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Maciej Rysmanowski
Maciej Rysmanowski
Próg: 15 zł