W Patronite od 22.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2187

Liczba Patronów: 2063

Zostań Patronem
2 patronów
30 miesięcznie
50 łącznie
Nela Nielsen – poetka, pisarka i bajkopisarka. Autorka tomików wierszy „Między Niebem a Oceanem”, „Mogę Cię kochać słowami”, „Na skaju serca”, myśli lirycznych „Ta tęsknota mnie zabija”, oraz bajek i wierszy dla dzieci, w tym książki: „Kot w kapeluszu”. Autorka blogu "Między Niebem a Oceanem".

O Autorze

Kochani,

Pisanie nie było moją pasją od zawsze, chociaż zawsze to, co pisałam, podobało się czytelnikom. Moja przygoda z poezją zaczęła się kilka lat temu od niewinnej zabawy na stronce autorskiej Między Niebem a Oceanem. Z czasem moje wpisy i moje wiersze, prezentowane na stronce, przyciągały coraz większą rzeszę nowych czytelników, którzy mocno kibicowali mi w wydaniu pierwszego tomiku wierszy. Z równym uznaniem przyjął moje wiersze wydawca. I tak to się zaczęło.

Zaczęłam dostrzegać w pisaniu możliwość dotarcia do serc milionów ludzi i wzbudzaniu w nich dobra, empatii oraz szeroko rozumianej miłości i szacunku do wszystkiego, co żyje.

W następnym kroku przyszedł czas na bajki i wiersze dla dzieci. Bajki pełne empatii, miłości do zwierząt, uczące dobra i pokazujące, jak ważne jest dostrzeganie w życiu tego, co naprawdę stanowi wartość i kwintesencję naszego istnienia.

 

Co dalej?

Obecnie jestem na etapie pisania powieści, chociaż wiersze i bajki nadal pozostały nieodzownym elementem mojej codzienności.

Pisanie stało się moją pasją, dopełnieniem mojej codzienności, namiętnością, bez której nie potrafiłabym już żyć.

Ale prawda jest taka, że aby pisać trzeba mieć głowę wolną od zmartwień i mnóstwo zasobów na rozwijanie swojej pasji. Wydanie książki kosztuje. I to dużo. Równie wyboista jest droga, aby książki promować, rozpowszechniać czy trafić do sieci dużych księgarń typu Empik.

 

Skąd pomysł na Patronite?

Poszukuję anielskich, opiekuńczych skrzydeł, które chciałyby roztoczyć opiekę nad moją twórczością i tworzyć razem ze mną ten wspaniały, magiczny i barwny świat. Mam nadzieję, że uda nam się wspólnie zrealizować wiele niesamowitych projektów i inicjatyw. Wierzę, że dzięki pomocy patronów spełnię moje marzenia, a przy okazji poznam wielu wspaniałych ludzi, z którymi połączy mnie ciepła, szczera i trwająca długie lata relacja przyjaźni. Dzięki waszemu wsparciu mogę zyskać niesamowite możliwości rozwoju, przy zachowaniu pełnej niezależności - a Patroni stają się współtwórcami mojej twórczości, mając swój realny udział w tworzeniu lepszego świata i rozwijaniu w sercach innych ludzi wrażliwości i dobra.

 

Poznajcie moją twórczość

Wierzę, że moja twórczość zapadnie głęboko w waszej pamięci i nie pozwoli Wam przejść obojętnie. Wiersze publikuję na fanpage'u autorskiej strony Między Niebem a Oceanem.

 

Moja twórczość w wykonaniu innych artystów:

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Maria Kurczewska
Maria Kurczewska
Próg: 20 zł