Nie jesteś zalogowany Zaloguj
Szukaj
Przydatne linki
Nie jesteś zalogowany
Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!
I oto nastał 56. odcinek podcastu w którym to rozmawiamy o tym co ciekawego można znaleźć w projekcie. Czy nowa/stara technologia to jedyne co daje projekt? Czy może jest może coś jeszcze?
W 55. odcinku omawiamy język angielski w polskiej firmie. Czy jest to wymóg czy może tylko 'nice-to-have'. Tematowi przyglądamy się z kilku perspektyw takich jak jak wyglądałby programistyczny świat gdyby jednak używać języka polskiego no i jak powstają kwiatki typu 'czyWybranoPsa'. Miłego słuchania.
Promowani autorzy
Prosta Ekonomia
Kanał o Austriackiej Szkole Ekonomii i o finansach. Nauka ekonomii w prosty i przystępny sposób w formie ciekawych animowanych filmów.
Grupa Filmowa Darwin
Przewodzi nam jedna maksyma - "Jeśli coś nas śmieszy, jest głupie i idiotyczne i domaga się realizacji - zrealizujmy to!" Jest nas wielu! Aktorzy, operatorzy, scenarzyści, łowcy nagród, charakteryzatorki, kulturyści i tyrani! Dlatego Grupa!