Pani Monia

W Patronite od 22.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2251

Liczba Patronów: 1309

Zostań Patronem
6 patronów
30 miesięcznie
2 945 łącznie
Od lat dzielę się wiedzą z nauczycielami i rodzicami z wiarą w to, że edukacja ma znaczenie. Mój koszt to czas - bez niego nie jestem w stanie tworzyć nowych materiałów. By mieć go więcej - przyda mi się Twoja pomoc!

O Autorze

Wierzę, że edukacja jest najcenniejszym narodowym dobrem. Mam głowę pełną pomysłów i nieśmiałe wrażenie, że one naprawdę sprawdzają się w rzeczywistości i sprawiają, że edukacja jest dla najmłodszych przygodą i zabawą. 

Tworzę. Edukuję. Działam na rzecz najmłodszych, ich rodziców i nauczycieli. Pracuję z dziećmi - także z tymi z niepełnosprawnością. Od lat spędzam każdego dnia godziny, tworząc bloga https://panimonia.pl, który pęka w szwach od publikacji metodycznych, pomocy dydaktycznych i wsparcia skierowanego do rodziców i nauczycieli. 

 

Wierzę, że z Twoją pomocą uda mi się zdobyć czas konieczny do tworzenia materiałów edukacyjnych. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika