W Patronite od 02.12.2019

Oto stwory pluszody wyobrażonej promujące twory przyrody nieożywionej... wyjątkowa możliwość zafundowania pluszakom wielu niezapomnianych wrażeń!

O Autorze

Upsss!

Naprawdę jestem okropnym pluszakiem, ponieważ wykasowałem mojemu właścicielowi wszystko, co tu napisał. Mam nadzieję, że nie podzielę przez to losu innych pluszaków… zapomnianych, których ciała nawet nie wiadomo gdzie leżą…

Jak wiesz, my pluszaki – stwory pluszody wyobrażonej – mamy swoje życie. W młodości zapewne poznałeś jakiegoś przedstawiciela tego świata. Przez długi okres był on twoim wiernym słuchaczem, uważnym obserwatorem, towarzyszem wędrówek, workiem treningowym, a nawet paczką chusteczek… Nie wyrządzaj mu więc największej możliwej krzywdy – nie zapominaj o nim. Spraw radość jemu, sobie, swojej rodzinie. Wyślij go na wycieczkę!

Te wyprawy są genialne! Organizuje je mój właściciel – swoją drogą świetny przewodnik – w ramach rozwoju projektu przedstawionego na koncie patronite.pl/geotyda. Niestety nie mogę go tam wesprzeć poprzez subskrypcję… Dołożę się więc do projektów, czyli wycieczek z pluszakami, o których tutaj pisał…

Zasada jest prosta. Na wyprawę jedzie przewodnik, ja oraz – w zależności od wybranego progu wsparcia – przysłane pluszaki. Transport pod wskazany adres to najmniej komfortowa część podróży, ale wierzcie – warto chwilę pocierpieć w ciemności, by poczuć światłość! Kosztem tym obarczeni zostaną właściciele pluszaków, ale zwroty nastąpią już za darmo. Po każdej eskapadzie powstanie fotoksiążka z komentarzem jej uczestników. Taka robocza wersja zawarta została pod pluszoda.pl/malopolska. Stworzone zostanie także minileporello z najciekawszymi zdjęciami oraz pocztówki przedstawiające jeden główny motyw w otoczeniu kilku mniejszych.

Marzy mi się, aby owoce tych wycieczek trafiły do dzieciaków poturbowanych przez los… Wprawdzie mojego właściciela znam zaledwie od kilku miesięcy, ale wiem, że jego słownik nie zawiera wyrażeń typu ”nie da się”.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)