Avatar użytkownika

Trufla, Ela Wojciechowska behawiorysta

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Podcast "O psie" powstał z myślą o wszystkich miłośnikach psów, a przede wszystkim o opiekunach psów, którzy chcą zadbać o relację ze swoim czworonogiem oraz zapewnić swojemu psu wspaniałe życie.

Cześć, nazywam się Ela Wojciechowska i zajmuję się budowaniem harmonijnej relacji pomiędzy opiekunami i ich psami. Jestem behawiorystką z wieloletnią praktyką w terapii psów a także instruktorką nosework. 

 

 

Po godzinach pracy nagrywam podcast O psie, w którym dzielę się moją wiedzą na temat psów.  W podcaście znajdziecie treści dotyczące fascynujących psich zachowań, interakcji pomiędzy psami, ciekawostek naukowych na temat psów, historii z mojego życia z trójką terierów, jak również mnóstwo praktycznych wskazówek do zbudowania harmonijnej relacji z psem. Moim celem jest pokazanie opiekunom, że życie z psem nie powinno opierać się wyłącznie na treningach i kontrolowaniu psa na każdym kroku. Niestety w naszym społeczeństwie pies nadal często traktowany jest jak rzecz dlatego jednym z moich podcastowych celów jest zmiana podejścia do tych wspaniałych zwierząt. Dzięki zrozumieniu psich zachowań, zapewnieniu podstawowych potrzeb psa i zadbaniu o psi dobrostan wspólne życie opiekuna i psa może być naprawdę wspaniałą przygodą. 

 

                                                                  podcast O psie

Moja pasja  do psów to nie tylko praca z opiekunami i ich psami. W wolnych chwilach tworzę psie portrety. Rysowanie psich twarzy sprawia, że mogę na nie spojrzeć z nieco innej perspektywy, a to pozwala mi lepiej zrozumieć psy i stać się jeszcze lepszą behawiorystką. 

 

Dziękuję wszystkim za słuchanie mojego podcastu i za wsparcie jakie mi dajecie. Dzięki Wam mogę rozwijać moją pasję do psów i tworzyć dla Was wartościowe treści.