Avatar użytkownika

Trufla, Ela Wojciechowska behawiorysta

1
patron
50 
miesięcznie
100 
łącznie
1
patron
50 zł 100 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję, że jesteś i mnie wspierasz.
Teraz jesteś Patronem podcastu O psie, a jeśli zechcesz Twoje imię i nazwisko pojawi się na liście dziękczynnej w opisie do każdego odcinka podcastu.
10 zł miesięcznie
Dziękuję, że jesteś i słuchasz. W ramach podziękowań dostaniesz ode mnie na maila comiesięczne polecajki na psie tematy, a jeśli zechcesz Twoje imię i nazwisko umieszczę na liście Patronów podcastu w opisie do każdego odcinka. Ale to jeszcze nie koniec, dodatkowo dostaniesz jednorazowy rabat w wysokości 20 zł na konsultację behawioralna Twojego psa lub na psi portret.
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie. W podziękowaniu dostajesz wszystkie bonusy z niższych progów a dodatkowo będziesz mógł/ mogła zadać mi pytanie, na które odpowiem w podcaście.
30 zł miesięcznie
Serdecznie dziękuję, że mnie wspierasz. Dzięki Tobie mogę rozwijać podcast O psie. Dostajesz wszystkie bonusy z niższych progów a oprócz tego, jeśli zechcesz, możesz współtworzyć ze mną podcast wybierając temat jednego z odcinków.
50 zł miesięcznie
Ogromne dzięki za Twoje wsparcie. Taka kwota naprawdę ma dla mnie wielkie znaczenie. Dzięki Twojemu wsparciu mogę rozwijać nie tylko podcast, ale również swoją pasję do malowania psich portretów. Naprawdę jesteś Wielki!
W podziękowaniu otrzymujesz wszystkie benefity z niższych progów plus raz w miesiącu bonusowy odcinek podcastu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Trufla, Ela Wojciechowska behawiorysta w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podcast "O psie" powstał z myślą o wszystkich miłośnikach psów, a przede wszystkim o opiekunach psów, którzy chcą zadbać o relację ze swoim czworonogiem oraz zapewnić swojemu psu wspaniałe życie.

Cześć, nazywam się Ela Wojciechowska i zajmuję się budowaniem harmonijnej relacji pomiędzy opiekunami i ich psami. Jestem behawiorystką z wieloletnią praktyką w terapii psów a także instruktorką nosework. 

 

 

Po godzinach pracy nagrywam podcast O psie, w którym dzielę się moją wiedzą na temat psów.  W podcaście znajdziecie treści dotyczące fascynujących psich zachowań, interakcji pomiędzy psami, ciekawostek naukowych na temat psów, historii z mojego życia z trójką terierów, jak również mnóstwo praktycznych wskazówek do zbudowania harmonijnej relacji z psem. Moim celem jest pokazanie opiekunom, że życie z psem nie powinno opierać się wyłącznie na treningach i kontrolowaniu psa na każdym kroku. Niestety w naszym społeczeństwie pies nadal często traktowany jest jak rzecz dlatego jednym z moich podcastowych celów jest zmiana podejścia do tych wspaniałych zwierząt. Dzięki zrozumieniu psich zachowań, zapewnieniu podstawowych potrzeb psa i zadbaniu o psi dobrostan wspólne życie opiekuna i psa może być naprawdę wspaniałą przygodą. 

 

                                                                  podcast O psie

Moja pasja  do psów to nie tylko praca z opiekunami i ich psami. W wolnych chwilach tworzę psie portrety. Rysowanie psich twarzy sprawia, że mogę na nie spojrzeć z nieco innej perspektywy, a to pozwala mi lepiej zrozumieć psy i stać się jeszcze lepszą behawiorystką. 

 

Dziękuję wszystkim za słuchanie mojego podcastu i za wsparcie jakie mi dajecie. Dzięki Wam mogę rozwijać moją pasję do psów i tworzyć dla Was wartościowe treści. 

 


 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Trufla, Ela Wojciechowska behawiorysta już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ola Paliwoda
Ola Paliwoda
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.