Polska Bajeczna

W Patronite od 12.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 596

liczba Patronów: 543

7 patronów
135 zł miesięcznie
295 zł łącznie

Cel przygotowawczy: PRZYGOTOWANIA DO WYPRAWY I REALIZACJI PROJEKTU POLSKA BAJECZNA

3 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

2 865 zł

brakuje


Przygotowania do wyprawy to zakupy niezbędnego sprzętu rowerowego i turystycznego, wykupienie ubezpieczenia, wyrobienie wizy do Rosji.

Przygotowania do realizacji projektu Polska Bajeczna to opracowanie i zamówienie materiałów edukacyjnych i promocyjnych, które następnie będę wykorzystywał w działaniach na terenie kraju, jak i za granicą.

Jeśli spełnią się moje nadzieje i Patroni dopiszą, to pierwsze zebrane środki będę chciał wykorzystać w styczniu 2020 roku.


Cel główny: SAMOTNA ROWEROWA WYPRAWA DOOKOŁA EUROPY W LATACH 2020-2024

3 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

2 865 zł

brakuje

Moje największe – jak dotąd – marzenie. Zamierzam przejechać łącznie ponad 50.000 km – w pięciu etapach po około 10 tysięcy km i pół roku każdy. Pierwszy rok wyprawy to Kraje Bałtyckie i Skandynawia [kwiecień – wrzesień 2020] – czyli podróż z Polski przez Litwę, Łotwę, Estonię, Rosję, Finlandię, Norwegię, Szwecję, Danię i Niemcy z powrotem do Polski.

Właściwie to jestem tak zafiksowany, że myślę, że i tak pojadę – choć oczywiście bez Waszej pomocy będzie mi o wiele trudniej.

Dlatego bardzo proszę: pomóżcie 😊


Cel główny: REAZLIZACJA PROJEKTU POLSKA BAJECZNA

0 zł

miesięcznie

cel osiągnięty!

Podczas wyprawy będę realizował projekt POLSKA BAJECZNA, który sam wymyśliłem.

Ważne: na ten cel nie zbieram funduszy – jest on niejako zapłatą za drugi cel główny – swoją pracą poprzez działania edukacyjno-promocyjne, najpierw w Polsce (gdzie sam sfinansowałem całość przedsięwzięcia), a następnie w Europie chcę z jednej strony odwdzięczyć się za dobro, które od innych ludzi otrzymałem, otrzymuję i otrzymam w przyszłości, a z drugiej strony chcę zrobić wszystko, co mogę, żeby odmienić na lepsze postrzeganie Polski, polskiej kultury i tradycji, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Więcej informacji o projekcie na stronie polskabajeczna.blogspot.comZostań Patronem
Najnowsi Patroni