Polska Bajeczna

W Patronite od 12.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2526

Liczba Patronów: 2772

Zostań Patronem
1 patron
10 miesięcznie
745 łącznie

Cel główny: REAZLIZACJA PROJEKTU POLSKA BAJECZNA

0 zł

miesięcznie

cel osiągnięty!

Podczas wyprawy będę realizował projekt POLSKA BAJECZNA, który sam wymyśliłem.

Wielu jest w Polsce podróżników, którzy wracają do kraju z dalekich podróży i opowiadają jak pięknie jest w miejscach, w których byli gdzieś daleko w świecie. Dlatego teraz ja wyruszę w podróż, żeby powiedzieć światu, jak pięknie jest w Polsce.

Ważne: na ten cel nie zbieram funduszy – jest on niejako zapłatą za drugi cel główny – swoją pracą poprzez działania edukacyjno-promocyjne, najpierw w Polsce (gdzie sam sfinansowałem całość przedsięwzięcia), a następnie w Europie chcę z jednej strony odwdzięczyć się za dobro, które od innych ludzi otrzymałem, otrzymuję i otrzymam w przyszłości, a z drugiej strony chcę zrobić wszystko, co mogę, żeby odmienić na lepsze postrzeganie Polski, polskiej kultury i tradycji, zarówno w kraju, jak i za granicą.


Więcej informacji o projekcie na stronie polskabajeczna.plCel główny: SAMOTNA ROWEROWA WYPRAWA DOOKOŁA EUROPY W LATACH 2021-2025

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 490 zł

brakuje

Moje największe – jak dotąd – marzenie. Zamierzam przejechać łącznie ponad 50.000 km – w pięciu etapach po około 10 tysięcy km i pół roku każdy. Pierwszy rok wyprawy to Kraje Bałtyckie i Skandynawia [kwiecień – wrzesień 2021] – czyli podróż z Polski przez Litwę, Łotwę, Estonię, Rosję, Finlandię, Norwegię, Szwecję, Danię i Niemcy z powrotem do Polski.

Właściwie to jestem tak zafiksowany, że i tak pojadę – choć oczywiście bez Waszej pomocy będzie mi o wiele trudniej.

Dlatego bardzo proszę: pomóżcie ?


Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł