OBUDZIŁEM SIĘ TROCHĘ BOGATY.

Obrazek posta

"(...) Kilka dni temu, siedząc w swoim dawnym pokoju, zastanawiałem się w jaki sposób mogę ekspresowo zarobić pieniądze. Ten rok nie obfitował, w przeciwieństwie do poprzedniego, w zawodowe propozycje. Rok temu o tej porze odbierałem przelew za Eurowizję i czułem się najbogatszym człowiekiem świata (...)".

Post dostępny tylko dla Patronów

Aby zobaczyć ten materiał musisz być zalogowany

Zostań Patronem Zaloguj się
Bartek Fetysz felieton książka pisanie praca

Zobacz również

SHOW BIZNESOWE PRZYJAŹNIE.
FETYSZ BEZ CENZURY: OPOLE (II).
POCZATUJMY LOLITKO.