W gorące wieczory zajrzyjcie co się dzieje w teatrze!
Wesprzyj działalność Autora Potem-o-tem już teraz!
Cześć! Jestem Rynn i jestem rysowniczką. Na fb i insta dzielę się z wami rysunkami, które czasem wywołują rozbawienie, czasem refleksję, a najczęściej reakcję “też tak mam!”. Od niedawna nagrywam też audiobooki!
Rysuję to, co mnie boli. To, co budzi mój sprzeciw. Rysuję, żeby walczyć o lepszy świat. I nie zamierzam przestać.