Grzegorz Drabik

W Patronite od 25.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
465 łącznie
Siemka. Jestem Grzegorz Drabik . Moja pasja to analizowanie ludzkiej psychiki i przyczyn zachowania się ludzi w określony sposób. Poprzez to , że jestem zdrowiejącym hazardzistą dużo czasu poświęcam samoobserwacji i zaglądaniu do swojego wnętrza oraz łączeniu mojej uwagi z ciałem.

O Autorze

Hejka.

Jestem nie grającym hazardzistą od ponad dwóch lat. Na co dzień pracuje w zakładach chemicznych, Moja pasja to zrozumienie ludzkiej psychiki i powodów, przez które ludzie się uzależniają oraz zrozumienie takich chorób jak depresja, nerwica itp. Poprzez to, że się uzależniłem od hazardu, który był poprzedzony wieloletnią depresją, nerwicą i zaburzeniami lękowymi, byłem zmuszony rozpocząć terapie w ośrodku zamkniętym . Po terapii podstawowej rozpocząłem terapie pogłębioną i samodzielną prace nad sobą. Dzięki tej pracy doszedłem do źródeł moich zaburzeń i przyczyn dlaczego uciekałem od pustki we mnie w uzależnienie.

Przeanalizowałem i zrozumiałem moje traumy z dzieciństwa i stopniowo zaczynam żyć tak jak zawsze chciałem, wprowadzając radość do swojego życia. Mam ogromną potrzebę wewnętrzną, aby dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem, aby dawać innym nadzieje, że mogą sobie poradzić z każdą sytuacją i że mogą zacząć żyć z radością. W tym celu będzie właśnie mój profil, będę podawał w formie prezentacji albo filmików, to do czego sam doszedłem i rozkładał procesy, kryjące się za uzależnieniem, depresją , nerwicą, nieprzeżytymi traumami. Na co dzień prowadzę z ludźmi, którzy tak jak ja chcą pomagać innym grupę na facebooku i do tego mam swoja prywatną stronę. Oprócz tego studiuje zarządzanie jakością na studiach magisterskich, ćwiczę na siłowni, czytam książki rozwojowe, spędzam czas w śród natury, medytuje itp. no i oczywiście pracuje nas sobą :P 

Na Patronite trafiłem dzięki mojej koleżance, która mi poleciła tą stronę. Chce tutaj dodawać materiały odnośnie duchowości i psychologi , aby motywować ludzi do zmian , których pragną. Będę przedstawiał wiedzę odnośnie przekonań,  nawyków,  reakcji emocjonalnych , nieświadomych schematów zachowywania się, stresu,  sposobów myślenia i dotyczące energetyki człowieka.   


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
robert tendaj
robert tendaj
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Spokojnie do Sukcesu
Spokojnie do Sukcesu
Próg: 5 zł
Waldemar Kwiatkowski
Waldemar Kwiatkowski
Próg: 10 zł