Grzegorz Drabik

W Patronite od 25.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1997

liczba Patronów: 1913

1 patron
5 zł miesięcznie
45 zł łącznie
Siemka. Jestem Grzegorz Drabik . Moja pasja to analizowanie ludzkiej psychiki i przyczyn zachowania się ludzi w określony sposób. Poprzez to , że jestem zdrowiejącym hazardzistą dużo czasu poświęcam samoobserwacji i zaglądaniu do swojego wnętrza oraz łączeniu mojej uwagi z ciałem.

O Autorze

Hejka.

Jestem nie grającym hazardzistą od ponad dwóch lat. Na co dzień pracuje w zakładach chemicznych, Moja pasja to zrozumienie ludzkiej psychiki i powodów, przez które ludzie się uzależniają oraz zrozumienie takich chorób jak depresja, nerwica itp. Poprzez to, że się uzależniłem od hazardu, który był poprzedzony wieloletnią depresją, nerwicą i zaburzeniami lękowymi, byłem zmuszony rozpocząć terapie w ośrodku zamkniętym . Po terapii podstawowej rozpocząłem terapie pogłębioną i samodzielną prace nad sobą. Dzięki tej pracy doszedłem do źródeł moich zaburzeń i przyczyn dlaczego uciekałem od pustki we mnie w uzależnienie.

Przeanalizowałem i zrozumiałem moje traumy z dzieciństwa i stopniowo zaczynam żyć tak jak zawsze chciałem, wprowadzając radość do swojego życia. Mam ogromną potrzebę wewnętrzną, aby dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem, aby dawać innym nadzieje, że mogą sobie poradzić z każdą sytuacją i że mogą zacząć żyć z radością. W tym celu będzie właśnie mój profil, będę podawał w formie prezentacji albo filmików, to do czego sam doszedłem i rozkładał procesy, kryjące się za uzależnieniem, depresją , nerwicą, nieprzeżytymi traumami. Na co dzień prowadzę z ludźmi, którzy tak jak ja chcą pomagać innym grupę na facebooku i do tego mam swoja prywatną stronę. Oprócz tego studiuje zarządzanie jakością na studiach magisterskich, ćwiczę na siłowni, czytam książki rozwojowe, spędzam czas w śród natury, medytuje itp. no i oczywiście pracuje nas sobą :P 

Na Patronite trafiłem dzięki mojej koleżance, która mi poleciła tą stronę. Chce tutaj dodawać materiały odnośnie duchowości i psychologi , aby motywować ludzi do zmian , których pragną. Będę przedstawiał wiedzę odnośnie przekonań,  nawyków,  reakcji emocjonalnych , nieświadomych schematów zachowywania się, stresu,  sposobów myślenia i dotyczące energetyki człowieka.   

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!