Rafał Bielak

Poniżej znajdziesz film powitalny !

O Autorze

 

Edukuję ludzi z zakresu mowy ciała, komunikacji oraz psychologii w kontekście budowania relacji. Dodatkowo poprzez indywidualne plany pomagam rozwijać pewność siebie i poczucie wartości, co drastycznie zwiększa świadomość i kompetencję na różnych płaszczyznach życia 

Kilka lat temu dedykowałem swoje życie, aby w pełni zgłębić wiedzę na temat sprzedaży, komunikacji, liderstwa, wywierania wpływu i zwiększaniu skuteczności pracujących ludzi. Stworzyłem zespoły sprzedażowe generujące setki tysięcy złotych miesięcznie, zagłębiając się przy tym w ludzką psychologię. Kiedy natknąłem się na mowę ciała szybko zacząłem wdrażać ją do swojego życia głównie w miejscu pracy. Efekty przekroczyły moje oczekiwania. Jest to wiedza dzięki której zwiększysz swój poziom życia na praktycznie wszystkich płaszczyznach.

Za to jak jesteśmy odbierani przez otoczenie w większości odpowiada mowa ciała. Na podstawie naszych zachowań, gestów i postawy mówimy bardzo dużo o tym jakimi jesteśmy ludźmi, czy można nam ufać, czy warto z nami zadzierać, czy jesteśmy pewni siebie czy tylko udajemy. Zafascynowało mnie to, że ludzie na najwyższych szczeblach świadomie używają mowy ciała, aby uzyskać przewagę w różnych sytuacjach. Świadomość "normalnego" człowieka jest na poziomie praktycznie zerowym i tu pojawiła się moja misja. 

Jeśli chcesz: 

- Być postrzegany jako pewna siebie osoba, która doskonale wie o czym mówi
- Być osobą, która świetnie odczytuje ludzkie zachowania i dostosowuje swoje działania 
- Świadomie wysyła sygnały, które popychają ludzi do określonych zachowań
- Być osobą, która ma przewagę w pracy, w domu, na randkach, imprezach itd. 
- Zmaksymalizować kompetencje świadomie wykorzystując mowę ciała na swoją korzyść

To jest to miejsce dla Ciebie. Zapraszam! 

Szkolenie zespołu


 

Stworzyłem konto na tiktoku, aby dzielić się tą wiedzą ze światem. Początkowo było to coś zupełnie luźnego, nie zobowiązującego. Prowadzę swój biznes, który pochłania 90% mojego czasu, dlatego tworzenie materiałów zawsze traktowałem jako coś dodatkowego. Nie spodziewałem się, że tematyka mowy ciała i umiejętności interpersonalnych spotka się z tak wielkim zainteresowaniem. Odkryłem, że zwiększanie świadomości w tym zakresie sprawia mi ogromną przyjemność, jednak jestem na takim etapie życia, gdzie nie mogę pozwolić sobie na robienie tylko tego co mnie pasjonuje. To główny powód dlaczego postanowiłem założyć konto Patronite. Od kiedy założyłem profil na tiktoku moim postanowieniem był jeden materiał dziennie. Od lutego 2021 utrzymuje to postanowienie pomimo częstych wyjazdów i zapracowanych dni. Wasze wsparcie pozwoli mi kupić trochę czasu na ciekawsze i bardziej rozbudowane materiały. 

Razem możemy przenieść te krótkie materiały z tiktoka do:
- spotkań na żywo
- warsztatów online/offline
- indywidualnych rozmów, gdzie zaplanujemy cały plan rozwoju dla Ciebie 

W przyszłości może się to przekształcić do podcastów i większych projektów. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent