Avatar użytkownika

Rafał Witkowski - Maisons-Laffitte.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Również wpłaceniem takiej kwoty ("złotówka do złotówki...") przyczyniasz się do rozwoju przedsięwzięcia.
Odwdzięczę się imiennym podziękowaniem i linkiem do Patrona na Maisons-Laffitte.pl oraz e-bookiem "Spokój i inne opowiadania".
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Wow, najwyraźniej spodobała Ci się moja twórczość! To mnie motywuje do jeszcze pilniejszego działania. Odwdzięczę się imiennym podziękowaniem i linkiem do Patrona na Maisons-Laffitte.pl oraz moimi e-bookami: "Imponderabilia. Opus Magnum" i "Spokój i inne opowiadania".
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
To już duża kwota, dzięki której będę mógł uzbierać na wynagrodzenie dla przyszłych autorów na Maisons-Laffitte.pl. Odwdzięczę się wyróżnionymi: imiennym podziękowaniem, linkiem, banerem o Twoim Patronacie na swojej stronie (Maisons-Laffitte.pl), a także e-bookami "Imponderabilia. Opus Magnum" i "Spokój i inne opowiadania".
Obrazek progu
250 zł miesięcznie
Super! Może będę mógł pomyśleć o wydaniu papierowym swojej nowej książki o sztuce. Odwdzięczę Ci się umieszczeniem wyróżnionego podziękowania imiennego, linku i banera o Twoim Patronacie na Maisons-Laffitte.pl oraz na okładce przyszłej książki, a także e-bookami: "Imponderabilia. Opus Magnum" i "Spokój i inne opowiadania".

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Rafał Witkowski - Maisons-Laffitte.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

W swoich książkach popularyzuję m.in. własną ideę egzystencjalnego autonomizmu, aby dotarła ona do jak największej liczby ludzi i uświadomiła ich o ich wyjątkowości oraz autonomii. No i właśnie - jestem autorem niezależnym i takim chcę pozostać, dlatego potrzebuję Patronów i Mecenasów.

Dzięki między innymi Mecenasom i Patronom mogę robić to co kocham, z nadzieją, że pokochają filozofię i sztukę też inni. 

Zajmuję się również malarstwem, grafiką i fotografią. Jako historyk sztuki badam i popularyzuję sztukę. Sam potrzebuję trzymać się wysokich standardów w swojej pracy, ale także zobowiązują mnie do tego członkostwa: w Stowarzyszeniu HIstoryków Sztuki, w Polskim Towarzystwie Filozoficznym oraz w Towarzystwie Miłośników Historii - Warszawskim Oddziale Polskiego Towarzystwa Historycznego.

Moim najbliższym celem jest napisanie ksiązki, której tytuł będzie brzmiał: Ślady istnienia. Historia sztuki jako historia bycia. Opus Majus. Będzie to synteza historii sztuki oraz filozofii egzystencjalnej.

Swoją pracę prezentuję na stronie Maisons-Laffitte.pl, która nawiązując do Paryskiej "Kultury" Giedroycia, ukazuje sztukę i inne zjawiska kultury na tłach historycznych, politycznych, w kontekstach filozoficznych; i odwrotnie - omawia politykę w różnych kontekstach.

Mam nadzieję, że na powyższej stronie internetowej będą pojawiały się krótkie eseje (6 tyś. znaków) także innych Autorów. Dzięki Tobie będę mógł zapłacić Autorom za ich pracę!

Moją zasadą jest bezstronność i maksymalny obiektywizm.

Niektóre fragmenty moich tekstów mogą wydawać się kontrowersyjne - jest tak, aby obudzić niektóre ospałe dusze.

Całego świata nie zmienię, ale trochę go ulepszę.

 

Cele Autora

Biblioteka
  • 300 zł miesięcznie
  • 300 zł brakuje
0%
Bezustannie rozbudowuję już i tak sporą prywatną bibliotekę niezbędną do pracy. Zamierzam odwdzięczać się Patronom podziękowaniami imiennymi w książkach i na Maisons-Laffitte.pl oraz swoimi e-bookami.
Działania reklamowe
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Chciałbym dotrzeć z pracami swoimi oraz innych Autorów do jak największej liczby odbiorców. Zamierzam odwdzięczać się Patronom podziękowaniami imiennymi w książkach i na Maisons-Laffitte.pl oraz swoimi e-bookami.
Podróż do Florencji w celu wykonania fotografii do publikacji
  • 600 zł miesięcznie
  • 600 zł brakuje
0%
Wyprawa będzie kosztowała ok. 6 tyś. zł. Jej owocem będzie mnóstwo zdjęć wspaniałych zabytków Florencji - kolebki Renesansu. Fotografie będą zamieszczone w książce "Ślady istnienia. Historia sztuki jako historia bycia. Opus Maius" jako ilustracje do treści. Zamierzam odwdzięczać się Patronom podziękowaniami imiennymi w książkach i na Maisons-Laffitte.pl oraz swoimi e-bookami.
Wynagrodzenia dla innych Autorów na Maisons-Laffitte.pl
  • 900 zł miesięcznie
  • 900 zł brakuje
0%
Autorzy Maisons-Laffitte.pl powinni otrzymywać wynagrodzenie 300 zł za esej (6 tyś. znaków). Trzy eseje miesięcznie od innych Autorów - to wydaje się liczbą optymalną. Zamierzam odwdzięczać się Patronom podziękowaniami imiennymi w książkach i na Maisons-Laffitte.pl oraz swoimi e-bookami.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Rafał Witkowski - Maisons-Laffitte.pl już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.