W Patronite od 05.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1164

Liczba Patronów: 1681

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
350 miesięcznie
4 080 łącznie

Podstawowe koszty funkcjonowania RAPNAU

500 zł

miesięcznie

70%

osiągnięto

150 zł

brakuje

Pokrycie standardowych kosztów związanych z prowadzeniem całej inicjatywy RAPNAU. Od kwoty przeznaczanej na serwery, domenę, utrzymanie strony internetowej przez sprzęt audio& video, miejsce nagrań, licencję na programy potrzebne do funkcjonowania (Pakiet Adobe, Canva Pro), aż do konieczności odmawiania komercyjnych zleceń i kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, podatku dochodowego i kosztów wysyłki zadeklarowanych bonusów. 500 zł to minimalna kwota bez której funkcjonowanie RAPNAU nie jest możliwe.

Stworzenie RAPNAU MIXTAPE vol. 2

1 500 zł

miesięcznie

23%

osiągnięto

1 150 zł

brakuje

Pierwszą akcję tworzenia albumu z numerami najbardziej utalentowanych uczestników LIGI RAPNAU mamy za sobą. Zebranie takiej miesięcznej kwoty wsparcia umożliwi zajęcie się koordynacją prac nad drugim CD z udziałem utalentowanych artystów z podziemia bez szkody dla pozostałych inicjatyw.

Miesięczne wsparcie na wyżej wymienionym poziomie pozwoli mi na odpuszczenie komercyjnych zleceń na rzecz planu, realizacji i skutecznej promocji całego wydawnictwa, zainwestowanie części zebranych pieniędzy w stworzenie wydań fizycznych albumu i przeznaczenie całości zysków na wybrane cele charytatywne (tak jak miało to miejsce przy pierwszym mixtapie).

Festiwal RAPNAU dla naszej społeczności

3 500 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

3 150 zł

brakuje

Zaszalejmy! Jeśli uda nam się przekroczyć ten próg biorę na siebie organizację zamkniętego festiwalu z koncertami patronów i ich znajomych. Będzie scena, nagłośnienie, grill i 2 dni dobrej zabawy w najlepszym towarzystwie, a po całym wydarzeniu na kanał YouTube trafi videorelacja z wydarzenia.

P.S. Impreza najprawdopodobniej miałaby miejsce w północno-wschodniej Polsce w okresie wakacyjnym.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Xeno
Xeno
Próg: 60 zł
Stachu Sperkowski
Stachu Sperkowski
Próg: 40 zł
JOKI
JOKI
Próg: 20 zł
Adam Palowski
Adam Palowski
Próg: 20 zł
Damian Olczak
Damian Olczak
Próg: 20 zł