Avatar użytkownika

RAPNAU

6
patronów
280 
miesięcznie
6
patronów
280 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję! Bardzo doceniam Twoje wsparcie. Jako wyraz wdzięczności Twoje imię i nazwisko pojawi się na planszy końcowej w każdym materiale na kanale YouTube RAPNAU. Wszyscy będą widzieć, że dokładasz swoją cegiełkę do popularyzacji rapu w Polsce.
40 zł miesięcznie
Wybierz 40 zł
50 dostępnych miejsc
Ogromne dzięki! Ta kwota to bardzo solidny wkład w działalność RAPNAU. Jako wyraz wdzięczności otrzymujesz ode mnie egzemplarz charytatywnego albumu RAPNAU MIXTAPE + pakiet 10 wlepek z wysyłką na wybrany przez Ciebie adres! Dostajesz też do wyboru:
- możliwość podesłania jednego numeru w miesiącu na nasze przeglądy podziemia (numer jest odsłuchiwany poza kolejką, przed donejtami)
- możliwość wybrania jednego numeru w miesiącu, na który zrealizuje reakcję na żywo (w wybranym przeze mnie terminie).
To jednak nie wszystko: Tak jak w przypadku pozostałych patronów Twoje imię i nazwisko pojawi się na końcowej planszy we wszystkich materiałach na YouTube RAPNAU!
60 zł miesięcznie
Wybierz 60 zł
28 dostępnych miejsc
To dla mnie bardzo istotne wsparcie., dzięki któremu będziemy mogli wejść na jeszcze wyższy poziom realizacji wszystkich inicjatyw RAPNAU. Decydując się na ten próg otrzymasz możliwość jednorazowej promocji wybranego przez siebie numeru na łamach RAPNAU.pl oraz w poście i relacji na Facebooku i Instagramie RAPNAU.
Dodatkowo otrzymujesz do wyboru:
- możliwość podesłania dwóch numerów w miesiącu na nasze przeglądy podziemia (numer jest odsłuchiwany poza kolejką, przed donejtami)
- możliwość wybrania dwóch numerów w miesiącu, na który zrealizuje reakcję na żywo (w wybranym przeze mnie terminie).
Oczywiście Twoje imię i nazwisko pojawi się na końcowej planszy we wszystkich materiałach na YouTube RAPNAU tak jak w przypadku pozostałych progów!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
9 dostępnych miejsc
Sto złotych to już solidna cegła dzięki, której będę mógł rozbudowywać RAPNAU! Decydując się na wsparcie taką kwotą otrzymujesz powiększony pakiet z wcześniej wymienionych progów:
- jednorazową promocję wybranego przez Ciebie nagrania na łamach RAPNAU.pl oraz Facebooku i Instagramie RAPNAU (w formie postu i relacji)
- możliwość podesłania trzech numerów w miesiącu na nasze przeglądy podziemia (numery są odsłuchiwany poza kolejką, przed donejtami) lub możliwość wybrania trzech numerów w miesiącu, na który zrealizuje reakcję na żywo (w wybranym przeze mnie terminie).
- na wybrany przez Ciebie adres trafi jednorazowo wydanie fizyczne RAPNAU MIXTAPE oraz pakiet wlepek RAPNAU.
- Twoje imię i nazwisko pojawi się na końcowej planszy we wszystkich materiałach na YouTube RAPNAU
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
5 dostępnych miejsc
Dwieście złotych to więcej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać! Wspierając RAPNAU taką kwotą otrzymujesz NAJWIĘKSZY pakiet z wszystkich dostępnych:
- jednorazową promocję wybranego przez Ciebie nagrania na łamach RAPNAU.pl oraz Facebooku i Instagramie RAPNAU (w formie postu i relacji)
- możliwość podesłania trzech numerów w miesiącu na nasze przeglądy podziemia (numery są odsłuchiwany poza kolejką, przed donejtami) ORAZ możliwość wybrania trzech numerów w miesiącu, na który zrealizuje reakcję na żywo (w wybranym przeze mnie terminie).
- na wybrany przez Ciebie adres trafi jednorazowo wydanie fizyczne RAPNAU MIXTAPE oraz pakiet wlepek RAPNAU.
- Twoje imię i nazwisko pojawi się na końcowej planszy we wszystkich materiałach na YouTube RAPNAU

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora RAPNAU w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć! Nazywam się Tomek i od kilku lat prowadzę inicjatywę RAPNAU, w ramach której przekazuje najważniejsze informacje dotyczące polskiego rapu i w miarę skromnych możliwości promuję najbardziej utalentowanych artystów z podziemia.

Cześć! Nazywam się Tomek i od kilku lat prowadzę inicjatywę RAPNAU. Co kryje się pod tą nazwą?

- prowadzę cotygodniowy przegląd utalentowanych, mało znanych artystów z podziemia;
- wspieram promocyjnie najbardziej wyróżniających się twórców w swoich social mediach;
- publikuję najważniejsze newsy ze świata polskiego rapu;
- prowadzę wywiady z osobami z branży muzycznej;
- przygotowuję tematyczne podcasty związane ze światem krajowej rapowej sceny;
- organizuję coroczną charytatywną akcje pn. RAPNAU MIXTAPE, z której 100% zysku trafia
do wybranych potrzebujących.

Wszystko zaczęło się od prowadzenia audycji radiowej o polskim rapie w studenckim radiu UWM FM. W ramach działania w radiu podczas studiów dziennikarskich zdarzało mi się realizować wywiady z przedstawicielami czołówki polskiej rapowej sceny. Po zakończeniu przygody z uczelnią audycja przekształciła się w kanał YouTube, który na przestrzeni lat ewoluował do dzisiejszej formy. Obecnie RAPNAU to inicjatywa, którą możecie kojarzyć z prowadzenia portalu RAPNAU.pl oraz aktywności internetowej w social mediach i serwisach streamingowych (YouTube, Spotify, TikTok, Instagram, Facebook).

W ostatnim czasie głównym projektem koordynowanym na RAPNAU jest stworzenie charytatywnego albumu w ramach którego wybrani zaprzyjaźnieni artyści przekazali swoje numery by pomóc potrzebującym.Moja obecność tutaj to zaproszenie do współtworzenia i rozwijania inicjatywy. Im większe możliwości finansowe tym większa szansa na realne oddziaływanie na scenę. Przez wsparcie RAPNAU zyskujecie dodatkowe możliwości wpływania na działanie i skalę oddziaływania, a także dodatkowe bonusy, o których więcej przeczytacie poniżej.

Cele Autora

Podstawowe koszty funkcjonowania RAPNAU
  • 500 zł miesięcznie
  • 220 zł brakuje
56%
Pokrycie standardowych kosztów związanych z prowadzeniem całej inicjatywy RAPNAU. Od kwoty przeznaczanej na serwery, domenę, utrzymanie strony internetowej przez sprzęt audio& video, miejsce nagrań, licencję na programy potrzebne do funkcjonowania (Pakiet Adobe, Canva Pro), aż do konieczności odmawiania komercyjnych zleceń i kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, podatku dochodowego i kosztów wysyłki zadeklarowanych bonusów. 500 zł to minimalna kwota bez której funkcjonowanie RAPNAU nie jest możliwe.
Stworzenie RAPNAU MIXTAPE vol. 2
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 220 zł brakuje
18%
Pierwszą akcję tworzenia albumu z numerami najbardziej utalentowanych uczestników LIGI RAPNAU mamy za sobą. Zebranie takiej miesięcznej kwoty wsparcia umożliwi zajęcie się koordynacją prac nad drugim CD z udziałem utalentowanych artystów z podziemia bez szkody dla pozostałych inicjatyw.

Miesięczne wsparcie na wyżej wymienionym poziomie pozwoli mi na odpuszczenie komercyjnych zleceń na rzecz planu, realizacji i skutecznej promocji całego wydawnictwa, zainwestowanie części zebranych pieniędzy w stworzenie wydań fizycznych albumu i przeznaczenie całości zysków na wybrane cele charytatywne (tak jak miało to miejsce przy pierwszym mixtapie).
Festiwal RAPNAU dla naszej społeczności
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 3 220 zł brakuje
8%
Zaszalejmy! Jeśli uda nam się przekroczyć ten próg biorę na siebie organizację zamkniętego festiwalu z koncertami patronów i ich znajomych. Będzie scena, nagłośnienie, grill i 2 dni dobrej zabawy w najlepszym towarzystwie, a po całym wydarzeniu na kanał YouTube trafi videorelacja z wydarzenia.

P.S. Impreza najprawdopodobniej miałaby miejsce w północno-wschodniej Polsce w okresie wakacyjnym.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora RAPNAU już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Maciej Rogoziński
Maciej Rogoziński
60 zł
Rap Papa
Rap Papa
20 zł
Mateusz Gardiasz
Mateusz Gardiasz
20 zł
Dawid Spalik
Dawid Spalik
100 zł
Curtain
Curtain
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.