W Patronite od 05.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1176

Liczba Patronów: 1589

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
350 miesięcznie
4 110 łącznie
Cześć! Nazywam się Tomek i od kilku lat prowadzę inicjatywę RAPNAU, w ramach której przekazuje najważniejsze informacje dotyczące polskiego rapu i w miarę skromnych możliwości promuję najbardziej utalentowanych artystów z podziemia.

O AutorzeCześć! Nazywam się Tomek i od kilku lat prowadzę inicjatywę RAPNAU. Co kryje się pod tą nazwą?

- prowadzę cotygodniowy przegląd utalentowanych, mało znanych artystów z podziemia;
- wspieram promocyjnie najbardziej wyróżniających się twórców w swoich social mediach;
- publikuję najważniejsze newsy ze świata polskiego rapu;
- prowadzę wywiady z osobami z branży muzycznej;
- przygotowuję tematyczne podcasty związane ze światem krajowej rapowej sceny;
- organizuję coroczną charytatywną akcje pn. RAPNAU MIXTAPE, z której 100% zysku trafia
do wybranych potrzebujących.

Wszystko zaczęło się od prowadzenia audycji radiowej o polskim rapie w studenckim radiu UWM FM. W ramach działania w radiu podczas studiów dziennikarskich zdarzało mi się realizować wywiady z przedstawicielami czołówki polskiej rapowej sceny. Po zakończeniu przygody z uczelnią audycja przekształciła się w kanał YouTube, który na przestrzeni lat ewoluował do dzisiejszej formy. Obecnie RAPNAU to inicjatywa, którą możecie kojarzyć z prowadzenia portalu RAPNAU.pl oraz aktywności internetowej w social mediach i serwisach streamingowych (YouTube, Spotify, TikTok, Instagram, Facebook).

W ostatnim czasie głównym projektem koordynowanym na RAPNAU jest stworzenie charytatywnego albumu w ramach którego wybrani zaprzyjaźnieni artyści przekazali swoje numery by pomóc potrzebującym.Moja obecność tutaj to zaproszenie do współtworzenia i rozwijania inicjatywy. Im większe możliwości finansowe tym większa szansa na realne oddziaływanie na scenę. Przez wsparcie RAPNAU zyskujecie dodatkowe możliwości wpływania na działanie i skalę oddziaływania, a także dodatkowe bonusy, o których więcej przeczytacie poniżej.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Xeno
Xeno
Próg: 60 zł
Stachu Sperkowski
Stachu Sperkowski
Próg: 40 zł
JOKI
JOKI
Próg: 20 zł
Adam Palowski
Adam Palowski
Próg: 20 zł
Damian Olczak
Damian Olczak
Próg: 20 zł