Avatar użytkownika

runaddicts

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Połączyła nas wspólna pasja do biegania. Spotkaliśmy się na boisku piłkarskim, lecz szybko wspólne treningi biegowe utwierdziły nas w przekonaniu, że bieganie to coś co nas uzależnia. To coś bez czego nie potrafimy normalnie funkcjonować. Walczymy o swoje cele i zarażamy tym innych ludzi.

Cześć! 

Drużyna runaddicts powstała całkiem niedawno bo we wrześniu 2017 roku. Założyło ją dwóch przyjaciół, których połączył sport, a konkretnie uzależnienie od biegania i pokonywania samego siebie każdego kolejnego dnia. Sport jest nam bliski niemal od urodzenia, ale za bieganie wzięliśmy się dopiero w połowie 2015 roku. Szybko okazało się, że wspólne treningi sprawiają wiele przyjemności i co ważne jest je łatwiej wykonywać. Wpływ jednej osoby na drugą jest szalenie motywujący do działania i to nas napędzało do działania przez ostatnie lata. 

Okazało się, że biegamy całkiem nieźle jak na amatorów. Jak widzisz, że w czymś jesteś dobry, to chcesz być jeszcze lepszy. Nasze treningi stawały się coraz trudniejsze, a zaangażowanie we wszystko co z bieganiem związane stale rosło. Cały czas się uczymy i udoskonalamy naszą wiedzę, aby się rozwijać. 

Na co dzień mamy swoje rodziny, dzieci, pracę i wiele różnych zobowiązań, którym trzeba poświęcić czas i środki. Oczywiście rodzina jest dla nas priorytetem i zawsze będzie najważniejsza, ale przy tym staramy się również zmieścić nasze treningi i pracę nad rozwojem grupy. Trenujemy 4 - 5 razy w tygodniu biegowo, do tego ćwiczenia uzupełniające i wzmacniające mięśnie. Dalej to dieta, odpowiedni sprzęt, zdrowie, zawody ... jednym słowem mnóstwo pracy i doświadczenia.

W pewnym momencie wpadliśmy na pomysł, aby tym wszystkim co kochamy, czego się nauczyliśmy i czego nadal się uczymy i przeżywamy, zarażać innych! Stworzyliśmy grupę runaddicts, której celem jest motywowanie ludzi do sportu poprzez własny rozwój, osiąganie celów i pokazywanie tego wszystkiego jak tylko się da.

Przy tym wszystkim potrzeba nam głównie czasu, czego oczywiście nikt nam nie da :D Jednak, aby tworzyć jak najbardziej wartościowe treści motywujące dla ludzi potrzebne są również środki finansowe. Naszym celem i marzeniem są biegowe podróże. Chcemy biegiem zwiedzać świat i zarażać tym innych. Chętnych zabierać ze sobą. Ciężko trenujemy i efekty tej pracy chcemy sprawdzać na biegach całego globu.   

Nie tworzymy muzyki, sztuki, nie potrafimy też śpiewać. 

Ciężko pracujemy i tą pracą tworzymy wartość dla innych.

Motywujemy jak dobra muzyka, dajemy kopa jak na dobrym koncercie i zmuszamy do myślenia jak wartościowe dzieła.

Łukasz WilkPaweł Florek

Łukasz Wilk

Paweł Florek