Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Połączyła nas wspólna pasja do biegania. Spotkaliśmy się na boisku piłkarskim, lecz szybko wspólne treningi biegowe utwierdziły nas w przekonaniu, że bieganie to coś co nas uzależnia. To coś bez czego nie potrafimy normalnie funkcjonować. Walczymy o swoje cele i zarażamy tym innych ludzi.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4000 zł
brakuje 4000 zł
Obóz treningowy w górach
Trening jest dla nas motorem napędowym wszystkich działań. Możliwość biegania w różnych warunkach to super sprawa. Marzą nam się takie obozy, na których będziemy mogli poświęcić czas tylko na trening i kontakt z naszą społecznością. Na początek polskie góry. 2 tygodniowy obóz dla dwójki biegaczy :) Przestrzeń, natura i my w biegowych butach. Wszystko uwiecznione filmami, zdjęciami i relacjami na naszych kanałach społecznościowych.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 14000 zł
brakuje 14000 zł
Wyprawa biegowa - Skandynawia
W naszych planach jest biegowe zwiedzanie świata. Marzy nam się na początek Skandynawia. Wiemy, że są tam wspaniałe miejsca do biegania. Chcemy z tego robić relacje i dzielić się na żywo naszymi doświadczeniami. Stworzymy tym samym pewnego rodzaju poradnik na takie wyprawy.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 44000 zł
brakuje 44000 zł
Wyprawa biegowa - USA
Co tu dużo pisać. Widzieliśmy ostatnio program takiej wyprawy. Codziennie biegiem 15-20 km po najwspanialszych zakątkach USA. Podróżowanie w małej grupie vanami i bieganie po Parkach Narodowych. To się kiedyś musi udać.

O Autorze

Cześć! 

Drużyna runaddicts powstała całkiem niedawno bo we wrześniu 2017 roku. Założyło ją dwóch przyjaciół, których połączył sport, a konkretnie uzależnienie od biegania i pokonywania samego siebie każdego kolejnego dnia. Sport jest nam bliski niemal od urodzenia, ale za bieganie wzięliśmy się dopiero w połowie 2015 roku. Szybko okazało się, że wspólne treningi sprawiają wiele przyjemności i co ważne jest je łatwiej wykonywać. Wpływ jednej osoby na drugą jest szalenie motywujący do działania i to nas napędzało do działania przez ostatnie lata. 

Okazało się, że biegamy całkiem nieźle jak na amatorów. Jak widzisz, że w czymś jesteś dobry, to chcesz być jeszcze lepszy. Nasze treningi stawały się coraz trudniejsze, a zaangażowanie we wszystko co z bieganiem związane stale rosło. Cały czas się uczymy i udoskonalamy naszą wiedzę, aby się rozwijać. 

Na co dzień mamy swoje rodziny, dzieci, pracę i wiele różnych zobowiązań, którym trzeba poświęcić czas i środki. Oczywiście rodzina jest dla nas priorytetem i zawsze będzie najważniejsza, ale przy tym staramy się również zmieścić nasze treningi i pracę nad rozwojem grupy. Trenujemy 4 - 5 razy w tygodniu biegowo, do tego ćwiczenia uzupełniające i wzmacniające mięśnie. Dalej to dieta, odpowiedni sprzęt, zdrowie, zawody ... jednym słowem mnóstwo pracy i doświadczenia.

W pewnym momencie wpadliśmy na pomysł, aby tym wszystkim co kochamy, czego się nauczyliśmy i czego nadal się uczymy i przeżywamy, zarażać innych! Stworzyliśmy grupę runaddicts, której celem jest motywowanie ludzi do sportu poprzez własny rozwój, osiąganie celów i pokazywanie tego wszystkiego jak tylko się da.

Przy tym wszystkim potrzeba nam głównie czasu, czego oczywiście nikt nam nie da :D Jednak, aby tworzyć jak najbardziej wartościowe treści motywujące dla ludzi potrzebne są również środki finansowe. Naszym celem i marzeniem są biegowe podróże. Chcemy biegiem zwiedzać świat i zarażać tym innych. Chętnych zabierać ze sobą. Ciężko trenujemy i efekty tej pracy chcemy sprawdzać na biegach całego globu.   

Nie tworzymy muzyki, sztuki, nie potrafimy też śpiewać. 

Ciężko pracujemy i tą pracą tworzymy wartość dla innych.

Motywujemy jak dobra muzyka, dajemy kopa jak na dobrym koncercie i zmuszamy do myślenia jak wartościowe dzieła.

Łukasz Wilk Paweł Florek

Łukasz Wilk

Paweł Florek

Zostań Patronem

Edytuj Progi

6 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy Tobie patronie z całego serca. To dzięki takim osobom jak ty, możemy realizować naszą pasję.

Kłaniamy się nisko! Każde wsparcie jest ważne. W zamian utworzymy post na naszym FB z podziękowaniami specjalnie dla Ciebie.

*post przypomnimy co każde 3 miesiące subskrypcji
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy Tobie patronie z całego serca. To dzięki takim osobom jak ty, możemy realizować naszą pasję.

Jesteś dla nas ważny, dlatego opublikujemy na naszym profilu FB wideo z podziękowaniami specjalnie dla Ciebie* (no chyba, że sobie tego nie życzysz)

*jedno wideo na każde 3 miesiące subskrypcji
Zostań patronem
16 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy Tobie patronie z całego serca. To dzięki takim osobom jak ty, możemy realizować naszą pasję.

Każda wydana przez Ciebie złotówka ma dla nas ogromne znaczenie. Sam też musisz mieć w sobie wielką pasję do sportu. Oprócz nagrody z poprzedniego progu (10 zł) możesz również zaproponować temat, który poruszymy na naszym blogu*

*temat powinien dotyczyć tematyki sportowej / 1 temat na 3 miesiące
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy Tobie patronie z całego serca. To dzięki takim osobom jak ty, możemy realizować naszą pasję.

To już nie przelewki. Jesteś znaczącym elementem w tym co robimy. Można powiedzieć, że masz spory udział w budowaniu społeczności opartej na sporcie i motywacji do niego :)

Nagrody za poprzednie progi (10 zł, 16 zł) są Twoje. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy gadżet - kubek z naszym logo aby miło piło się Tobie Twoją ulubioną kawę lub herbatę.
Zostań patronem
33 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 7
Dziękujemy Tobie patronie z całego serca. To dzięki takim osobom jak ty, możemy realizować naszą pasję.

Jesteś dla nas "szefem" wszystkich patronów :) Tworzysz z nami coś, z czego jesteśmy ogromnie dumni. Specjalnie dla Ciebie z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotujemy wyjątkowy kalendarz ścienny, zawierający zdjęcia które nam podeślesz. Poprzednie nagrody z progów 10 zł, 16 zł i 25 zł są oczywiście Twoje :)
Zostań patronem