runaddicts

W Patronite od 26.01.2018

Obóz treningowy w górach

4 000 zł

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Trening jest dla nas motorem napędowym wszystkich działań. Możliwość biegania w różnych warunkach to super sprawa. Marzą nam się takie obozy, na których będziemy mogli poświęcić czas tylko na trening i kontakt z naszą społecznością. Na początek polskie góry. 2 tygodniowy obóz dla dwójki biegaczy :) Przestrzeń, natura i my w biegowych butach. Wszystko uwiecznione filmami, zdjęciami i relacjami na naszych kanałach społecznościowych.

Wyprawa biegowa - Skandynawia

14 000 zł

0%

osiągnięto

14 000 zł

brakuje

W naszych planach jest biegowe zwiedzanie świata. Marzy nam się na początek Skandynawia. Wiemy, że są tam wspaniałe miejsca do biegania. Chcemy z tego robić relacje i dzielić się na żywo naszymi doświadczeniami. Stworzymy tym samym pewnego rodzaju poradnik na takie wyprawy.

Wyprawa biegowa - USA

44 000 zł

0%

osiągnięto

44 000 zł

brakuje

Co tu dużo pisać. Widzieliśmy ostatnio program takiej wyprawy. Codziennie biegiem 15-20 km po najwspanialszych zakątkach USA. Podróżowanie w małej grupie vanami i bieganie po Parkach Narodowych. To się kiedyś musi udać.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)